“Jestli se vám nelíbí, nesledujte ji“: Eva Holubová vyjádřila podporu Pavlíně z MasterChefa

25 létá Pavlína Lubojatzky vyhrála výzvu na pořadu MasterChef. Kvůli tomu soutěžící začala spolupráci se značkou bageterie, čím vyvolala vlnu hysterie v ČR.

.

Před několika dny Pavlína od svých haterů obdržela přezdívku “ufňukaná Pavlínka”. Dívka přišla do MasterChefu jenom proto, aby splnila svůj sen.

.

Chce se svým vařením živit. Před několika dny udělala velký krok. Její bageta vyhrála soutěž, a známy řetězec zařadil ji do svého menu.

.

.

“Nevím proč jsou všichni naštvaní z toho, ale já mám velkou čest se spojit s takovým podnikem. Nakonec mužů jít do řetězce a objednat vlastní bagetu”, – řekla Pavlína.

61 létá herečka Eva Holubová také odreagovala na šílenství okolo bagety. Žena miluje sociální síti, a každému tam se snaží pomoct.

“Úplně nevím o jakou soutěž jde, nedívám se na toho MasterChefa. Ale velmi vážím, když někdo dokáže něco vydřít”, – napsala herečka.

.

“Názor «Tě noc nemusím» na internetu vůbec nemusí existovat. Nesleduj mě, blbce! Kritika vždy je jen pro zdokonalení”, – dodala Holubová.

.

Určitě možná některé diváci nepochopili, že celá soutěž je předtočena. Kvůli tomu všechny nenávistné reakce nemají žádný smysl.

Share