Africký duchovní symbol odhalí váš smysl života

Tyto symboly najdete všude – na plátnech, na stěnách, v keramických nádobách a podobně. Symboly mají dekorativní funkci, ale také obsahují zprávy, které vyjadřují tradiční moudrosti a různá poučení o životě.

 

Ilustrační foto. Zdroj: esotericblog.ru

 

Vybraný africký symbol ukáže, jaký je váš životní cíl

 

Harmonie a rovnováha č.1

 

Ilustrační foto. Zdroj: esotericblog.ru

 

Milujete přehánět, ať už je to dobré nebo špatné. I ty nejmenší události ve vás mohou vyvolat spoustu emocí, ale nemusí to tak být. Nepotlačujte své emoce, ale naučte se je ovládat. Podívejte se na věci logicky. Emoce jsou, ale musí být vyvážené.

Pokud jste zvolili symbol rovnováhy, znamená to, že v blízké budoucnosti dosáhnete něčeho pozitivního v tom, na čem jste dlouho pracovali, ale k tomu musíte nejprve nastolit rovnováhu a dosáhnout harmonie ve svém životě.

 

Pavučina č.2

 

Ilustrační foto. Zdroj: esotericblog.ru

 

Připravte se, ve vašem životě se očekávají velké změny! Všechno ve vašem životě začne doslova od nuly. Zaměřte se na energii a sílu, abyste se mohli soustředit na sebe. Váš život bude ideálními podmínkami pro provedení radikálních změn! Musíte opustit všechny špatné návyky a stereotypy z minulosti.

Jste vaším největším nepřítelem a je čas s tím skoncovat. Staňte se svým nejlepším přítelem! Tento symbol vám připomíná, že jste schopni si vytvořit požadovaný život!

 

Ochrana č.3

 

Ilustrační foto. Zdroj: esotericblog.ru

 

Očekávejte, že potkáte velké porozumění, ať už je to skutečné přátelství nebo romantická láska, vaše srdce rozkvete. V minulosti vám často lámali srdce, ale brzy to navždy skončí. Štěstí si vás najde samo. Mezitím věnujte úsměv, lásku a pozornost lidem kolem sebe! To, co dáte, dostanete dvojnásobně zpátky.

 

Symbol ochrany vám připomene, že můžete vyřešit všechny své problémy!

 

PSALI JSME: VÝBĚR KRYSTALU POMŮŽE ZÍSKAT ZPRÁVU O BUDOUCNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: KTERÉ SRDCE VÁM PADLO DO OKA: VAŠE VOLBA ODHALÍ, CO VÁM OSUD PŘICHYSTAL

 

Share