Výběr krystalu pomůže získat zprávu o budoucnosti

Podívejte se na následující 4 krystaly, analyzujte je a vyberte ten, který se vám nejvíce líbí. Ujistěte se ale, že je váš výběr záměrný!

 

Ilustrační foto. Zdroj: brainum.ru

 

Citrín #1

 

Ilustrační foto. Zdroj: brainum.ru

 

Tento krystal vám připomíná, že potřebujete vytvořit svou vlastní realitu. V určitém okamžiku samozřejmě můžete pochybovat o své schopnosti realizovat své sny, ale kdykoli začnete pochybovat, nezapomeňte, že jste vášnivý a odvážný člověk, který je schopen dosáhnout všech svých cílů!

Je čas vytvářet. Definujte si svůj cíl, vizualizujte cestu k jeho dosažení a podnikněte správné kroky k dosažení svého snu! Mějte však také na paměti, že si není třeba představovat celou cestu nebo přesně vědět, co budete dělat. Někdy stačí udělat první krok, kterým je zachování si pozitivního přístupu, který vám umožní být šťastným, a zbytek se vyvine sám!

Nefrit #2

 

Ilustrační foto. Zdroj: brainum.ru

 

Pokud se cítíte špatně, je to proto, že trávíte spoustu času přemýšlením o budoucnosti. Jediná věc, která reálně existuje a současně vám i patří, je přítomný okamžik.

Svou minulost nemůžete změnit – to, co se stalo, se již stalo, a jediné, co můžete udělat, je zlepšit přítomnost a posunout se vpřed do světlejší budoucnosti!

Nyní je ten správný čas na odpočinek a poděkování minulosti, která vybudovala základy, naučila vás cenné lekce a uvědomila si, že život je přítomný okamžik.

 

Růžový křemen #3

 

Ilustrační foto. Zdroj: brainum.ru

 

Jste osobou, která ví, že odhodlání a snaha o úspěch jsou v životě velice důležitou schopností. Vaším hlavním zájmem je být trpělivý, protože jste někdy příliš úzkostliví a narušujete přirozený průběh událostí.

Pamatujte, že život je krásný a má svou vlastní časovou osu, takže pokud chcete být šťastní, musíte se volně pohybovat přirozenou cestou!

Pokud ve svém životě uděláte maximum, vždy uvidíte výsledky, proto se chovejte s láskou, odvahou a sebevědomím a budete v pořádku!

 

Labradorit #4

 

Ilustrační foto. Zdroj: brainum.ru

 

Pokud jednáte s láskou, prosperitou, štěstím a bohatstvím, pak se vám to všechno vrátí v ještě větším objemu.

Jste člověk, který trvale dělá dobro. Ale nezapomeňte, že dostanete jen to, co si myslíte, že si zasloužíte, takže na sebe nebuďte příliš tvrdí!

 

PSALI JSME: TEST PRO URČENÍ EMOČNÍHO STAVU: KTERÁ KVĚTINA SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE

PŘIPOMÍNÁME: KTERÉ SRDCE VÁM PADLO DO OKA: VAŠE VOLBA ODHALÍ, CO VÁM OSUD PŘICHYSTAL

 

Share