Agáta Prachařová otevřeně o rozvodu: „Mně to vždycky po nich hrozně sluší“

Modelka Agáta Prachařová už nějakou dobu nechodí s Jakubem Prachařem i při tom ještě bývalý pár nemá vyřešené potřebné náležitosti. Prachařová moc situace do světa nekomentuje, ale určitě netaji, že nový vztah nehledá. Volný čas věnuje cvičením, zdokonaluje se v boxu.

Zdroj: instagram.com

Agáta má po sobě už několik neúspěšných vztahů: nejprve se zamilovala do Zdeňka Turka, který se zabývá realitami. Pote měla fotografa Marka Niessnera. V současné době se rozvádí s Jakubem Prachařem. Ani s jedním jí to nevyšlo. Svěřila ale modelka, že po rozchodech se cítí mnohem lépe a je víc inspirovaná.

Zdroj: instagram.com

Věnuje čas radši sobě, sportu a často se po rozchodech zhubne. „Mně to vždycky po nich hrozně sluší. Nevím proč, ale je to tak,“ potvrzuje Agáta. „Já jsem teď otevřená hlavně boxu, kterému jsem se začala věnovat a který mě uspokojuje. Byla se mnou i Mia, která také boxovala,“ dodala modelka. Pro Agátu dětí jsou hlavní a na prvním místě, proto na další vztah ona ani nemyslí.

Zdroj: instagram.com

V rodině s děti často diskutují ohledně módy. Podle modelky její syna móda moc nezajímá. “Teď, když mu bylo devět, tak do toho trošku mluví, ale moje dcera do toho mluví od té doby, co umí mluvit,“ řekla s úsměvem Agáta. Dcerka Mia mnohem ochotněji s maminkou o tom baví. Podle Agáta se jim s dcerou často stane, že se oblíknou stejně. „Chce něco, aby se to točilo. Musí to být sukně. Má na to svoje názory, co se týká typů oblečení. Občas mě přepadne, že si vezmu něco šíleného také,“ uvedla Agáta.

Zdroj: instagram.com

Nezakazuje dětem se setkávat s otcem, nic víc k tomu říct ale nechce, i když s Prachařem má docela normální vztah. I přesto to že se cítí mnohem lépe, rozvod není zcela pozitivní věc. Naštěstí má modelka těsné vztahy se svou rodinou, která ji rozhodně podporuje a pomůže. Její maminka Veronika Žilková se dokonce rozhodla prodat i letní dům.

Zdroj: instagram.com

„Prodala jsem náš rodinný klenot. Měli jsme šedesát let chalupu, ale z finančních důvodů jsem musela přistoupit k prodeji. Moje dcera se rozvádí a potřebuje peníze. Rozloučila jsem se s velikou životní etapou a místem, kde jsem většinou trávila dovolenou,“ řekla Žilková.

Share