Andrea Pomeje zveřejnila fotku v průsvitném prádle: Její partner Petr je zjevně nespokojený

DJka Andrea Pomeje má poměrně velký počet fanoušků. Často se o ní píše v médiích a její příspěvky na sociálních sítích dostávají spoustu lajků a komentářů. Naposledy zveřejnila fotku ve spodním prádle, kde je vidět víc než obvykle.

Není to poprvé, co Andrea Pomeje zveřejňuje podobné fotografie ve spodním prádle. Opakovaně se fotila pro různé pánské magazíny, někdy i bez oblečení.

Zdroj: Instagram

Nestydí se být nahá nebo polonahá před kamerou. Loni na podzim se DJka rozhodla jít na operaci prsou a nyní má silikony.

Zdroj: Instagram

Tehdy řekla, že její prsa už nevypadala tak pevně jako dřív. V každém případě musela podstoupit druhou operaci, protože od té první uplynulo už sedm let.

Zdroj: archiv A. Pomeje

Kromě důvodu zlepšení vzhledu bylo ještě důležitějším důvodem zachování zdraví. Měla ztvrdlé silikony a jeden z nich se otočil.

Zdroj: archiv A. Pomeje

Naštěstí je to teď v pořádku. Líbí se jí, jak vypadá její nová prsa a občas se tím chce chlubit.

Zdroj: Instagram

„Jooo, je to průhledný! Nechtělo se mi to zamazávat! Beztak už to všichni znáte z Playboye“ napsala Andrea Pomeje k zveřejněné fotce.

Zdroj: Instagram

Na fotce je vidět, že je v koupelně, na sobě má krásné průsvitné rudé prádlo. Takové prádlo jí nezakrývá bradavky.

Zdroj: Instagram

Jejím fanouškům se to určitě líbilo, ale to se nelíbilo jejímu příteli Petrovi Plačkovi. Řekl jí, že takové fotky nemůže zveřejňovat na Instagramu.

Zdroj: Instagram

„Vy mu to věříte, joo? Tsss, každá fotka musí projít schválením!“ odpověděla Andrea Pomeje svému příteli a komentátorům. S Petrem randí už dva roky.

Share