Anička Slováčková prozradila, s kým žije ve svém bytě: Její spolubydlící nejsou jen kočky

Před několika lety si známý hudebník Felix Slováček koupil byt pro svou milovanou dceru v centru Prahy za 7 milionů korun. Anička Slováčková tam žije převážně se svými kočkami. Nějaký čas s ní žil její přítel, ale poté, co se rozešli, přestěhovala se k ní nová spolubydlící.

Anička Slováčková rozhodně nechtěla během své léčby rakoviny zůstávat sama doma. Proto přijela bydlet do jejího bytu v centru Prahy její kamarádka.

Zdroj: Instagram

Zpěvačka svou kamarádku na sociálních sítích velmi pochválila, prý je velmi milá a talentovaná. Její spolubydlící se jmenuje Kristýna Mrzenová

Zdroj: Facebook

Anička Slováčková prozradila, že její spolubydlící fotí skvělé fotky. Dodala také, že na jejích fotkách vypadá člověk velmi dobře.

Zdroj: Instagram

Nyní její kamarádka Kristýna studuje na pedagogické škole. Kdyby se rozhodla žít sama v Praze a pronajmout si byt, bylo by to pro ni velmi drahé.

Zdroj: Instagram

Ale pokud žije doma u své kamaŕadky, která má vlastní byt, je to mnohem lepší varianta. Zvláště pokud se s touto kamarádkou opravdu dobře přátelí.

Zdroj: Facebook

„Moje pražská máma slaví dneska narozeniny, tak posílam pár oblíbenejch momentů z toho jejího rozlítanýho černobílýho světa… (s)mějte se!“ psala v komentářích Kristýna Mrzenová.

Share