Anička Slováčková všechny překvapila svou novou barvou: Netušila ale, jaké důsledky to může mít

Po operaci odstranění nádorů v prsu nechala Anička Slováčková opět růst vlasů. A zatím, když má krátké vlasy, rozhodla se experimentovat a obarvit je v jasné barvě. Rozhodla se, že je čas vybrat růžovou a fialovou barvu.

Anička Slováčková už má za sebou dlouhou cestu k rekonvalescenci z rakoviny prsu. Měla dvě dlouhé období chemoterapie, po nichž následovala operace k odstranění nádorů.

Zdroj: Instagram

I když už bylo všechno zlo odstraněno z jejího těla, stále potřebuje pokračovat v léčbě. Pokračuje chemoterapie i ozařování.

Dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové je ale velmi pozitivní dívka. Možná se jí to nelíbí, ale nedělá z toho tragédii.

Zdroj: Instagram

Teď vidí spoustu pozitivních věcí, například to, že jí začaly znovu růst vlasy a obočí. Během intenzivní chemoterapie bylo prostě nemožné udržet svůj bývalý vzhled.

„Plánuji nějakou šílenou barvu, aby ten krátký účes byl ještě víc rebelský“ vysvětlila své přání Anička Slováčková.

Zdroj: Instagram

Původně plánovala obarvit vlasy na fialovou nebo oranžovou nebo růžovou barvu. Zatím si to může dovolit, protože vlasy jsou krátké, to znamená, že je může během natáčení schovat pod paruku atd.

Jak je vidět, splnila si své přání. Její kamarádka kadeřnice jí pomohla vytvořit jasný „čír“.

Mnoho hvězd si oblíbilo takové radikální změny ve vzhledu zpěvačky. To se líbilo například herečce Mahuleně Bočanové a zpěvačce Martě Jandové.

Zdroj: Instagram

Jenže některým fanouškům Aničky Slováčkové se její nový vzhled příliš nelíbil. Konkrétně vyjádřili svůj názor ti fanoušci, kteří také onemocněli rakovinou.

„Nám bylo řečeno, že po chemo tak brzo ne, ale my už bychom chtěly, že jo“ napsala jedna z jejích fanynek v komentářích na Instagramu.

Zdroj: TV Nova

Další ženy, které také onemocněly rakovinou, uvedly, že jim jejich lékaři nedovolili provádět podobné experimenty.

Například jedna z nich napsala, že její chemoterapie skončila před několika lety, ale nemůže si obarvit vlasy jinak než přírodními barvami. Dodala, že vlasy by pak mohly vypadnout.

Zdroj: Blesk / Czech News Center / Rusin

„Já to popravdě vůbec neřešila“ řekla Anička Slováčková. Ani v této situaci ale neztratila optimismus.

Řekla, že pokud opravdu udělala chybu, vlasy jí zase vypadnou a pak zase vyrostou. Proto se teď o to nebojí.

Share