«Asi by nám to všichni přáli»:Zuzana Bubílková prozradila jak se jim vyvíjí vztah s Jiřím Krampolem

Ve světě moderátorů se objevily dobré zprávy. Zuzana Bubílková a Jiří Krampol mají nyní vztah, zatím tedy jen pracovní. Všichni tuto zprávu přijali velmi dobře. Dokonce i maminka moderátorky se ptala, zda její nový partner přijde k ním na večeří o Vánocích.

Zuzana Bubílková / Zdroj: Instagram

V rozhovoru pro super.cz moderátorka se přiznala, že když začala se bavit s Miloslavem Šimkem, až po roce si na něj zvykla. A s Krampolem to za týden začalo klapat.

Bubílková se domnívá, že většina jejich známých tento vztah schvalují. Za poslední týden oni se viděli čtyřikrát, proto není davu že z pracovních vztahu přejdou na osobní.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol/ Zdroj: Instagram

„Asi by nám to všichni přáli“ pro super.cz prozradila Bubílková.

Moderátoři byli dva dny v Náchodě, tam probíhalo natáčení finále soutěže Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Byli tam pozváni jako hosté. Setkali se také na prezentaci kalendáře pro nadaci Šťastná hvězda.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol/ Zdroj: Instagram

Moderátorka také dodala v rozhovoru pro super.cz, že budou mít společné natáčeni pro TV Šlágr. Bubílková řekla, že to nebylo naplánované, stalo se to náhodou.

Zuzana Bubílková / Zdroj: YouTube

Zuzana si vzpomněla na zesnulou manželku Krampole, Hanu Krampolovou. Moderátorka řekla, že ji znala a hluboce respektovala. Když byla moderátorka ve vztahu s Miroslavem Šimkem, oni oba byli svědky seznámení Jiřího s Hanou. Bubílková dodala, že Jiřího zná přibližně 30 let.

Zuzana Bubílková / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ PODĚKOVALA KLINICE HEMATOLOGIE, KDE SE LÉČIL KAREL GOTT: DAROVALA JIM PENÍZE, KOLIK MOHLA

PŘIPOMÍNÁME: «SNAŽÍME SE RIZIKŮM EPIDEMIE NECHODIT MOC NAPROTI“: MODERÁTOR MAREK EBEN PROZRADIL, JAK SE VŠEMI SILAMI SNAŽÍ VYHNOUT COVID-19

Share