«Snažíme se rizikům epidemie nechodit moc naproti“: moderátor Marek Eben prozradil, jak se všemi silami snaží vyhnout covid-19

Moderátor Marek Eben se rozhodl zodpovědně. Rozhodl se strávit Vánoce v kruhu rodiny. To se děje kvůli bezpečnosti jeho matky a manželky. Dvě jeho oblíbené ženy jsou v ohrožení kvůli jejich zdravotnímu stavu.

Marek Eben s manželkou / Zdroj: blesk.cz

Marek je veřejná osobnost. Je zvyklý být na očích a obklopen lidmi, ať už se účastní populárního pořadu StarDance nebo vystoupení ve filharmonii. Rozhodnutí, které učinil, však opět dokazuje, jak moc miluje svou rodinu a bojí se o své zdraví.

Pro portál Život v Česku Eben upřesnil, že nejde o paniku, ale jen o bezpečnostní opatření. Koneckonců, pro invalidní ženu a starou matku, není nutné znovu riskovat. Vánoce budou slavit  v malé obci nedaleko Karlových Varů.

Marek Eben s manželkou / Zdroj: blesk.cz

Snažíme se nepanikařit. Ale protože moje manželka patří do ohrožené skupiny, vzhledem ke svému handicapu, a moje maminka rovněž, tak se snažíme rizikům epidemie nechodit moc naproti.“ pro portál Život v Česku prozradil slavná moderátor Marek Eben.

Marek Eben a Tereza Kostková / Zdroj: krajskelisty.cz

Moderátor dodal, že jsou i pozitivní momenty, kdy se takový svátek v rodinném kruhu sejde. Kvůli pandemii bude klidnější a útulnější. Nebudou hlučné společnosti a bouřlivé oslavy.

Po dlouhou dobu bude možné klidně spekulovat o samotném svátku a jeho smyslu. Marek navíc řekl, že tento svátek skromně oslavují. Jeho rodina nedrží všechny tradice oslav, ale i přes to jsou Vánocům velmi rádi.

Marek Eben / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: „TAK TO JSEM BYLA ROZČILENÁ“: JIŘINA BOHDALOVÁ U JANA KRAUSE PROZRADILA TAJEMSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ MUSELA VE SVÉ VILE ZNIČIT KUCHYŇ, ABY V DOMĚ NEBYLY JEŠTĚ VĚTŠÍ PROBLÉMY: BÝVALÁ PRVNÍ DÁMA JE NESPOKOJENÁ S PRIMÁTOREM PRAHY

Share