Babička uviděla plnou sklenici v rukou dítěte chvíli před pádem. A udělala volbu, kterou skoro všichni schválili

Uživatelé sociálních sítích uviděli video o ženě s malým vnukem a jeho konec může překvapit. Dítě vzalo sklenici s šampaňským a jeho babička udělala jen jeden pohyb. Někteří lidé ji nyní považují za krutou alkoholičku, zatímco jiní si jsou jisti, že udělala všechno správně.

Zdroj: medialeaks.ru

Videa o dětech jsou něco, co má vždy šanci se na internetu šířit.

V tiktoku se stala populární videa o „obřím“ dítěti.

Velikost dítěte lidi rozesmála a vyděsila a jeho matka se touto reakcí cítila dokonce zraněná.

A další bloggerka ze svého malého syna udělala hrdinu nočních můr. Dítě dostalo zuby kvůli filtru a lidé si okamžitě uvědomili, proč je děti nemají v přírodě.

V pondělí 12. října se na sociálních sítích začalo šířit nové video s dítětem v jedné z hlavních rolí. Originál zřejmě natočil španělsky mluvící uživatel – což znamená, že případ je buď ve Španělsku, nebo v Latinské Americe.

Jedno z prvních videí zveřejnil uživatel Twitteru pod přezdívkou ELJUST_. Muž ho popsal následujícím podpisem (ve španělštině):

„Hrozný! Skoro ztratila šampaňské.“

Hrdinkou videa je babička, která se starala o svého vnuka a všimla si, jak ten k sobě přitahuje sklenici šampaňského.

Zdroj: medialeaks.ru

Najednou sklenice začíná padat…

https://twitter.com/i/status/1315471313910329347

Stejné video brzy sdílel jiný uživatel a nazval jej „Priorita“.

Výsledkem je, že za jediný den video má více než dva a půl milionu zhlédnutí. Většina komentátorů se činu babičky směje.

Zdroj: medialeaks.ru

A mnoho uživatelů Twitteru si dokonce myslí, že s jejími prioritami je vše v pořádku.

Ale ne všichni byli potěšeni tímto videem. Někteří uživatelé sociálních sítí si myslí, že není z čeho mít radost. Jeden uživatel webu Reddit sdílel video s podpisem: „Chudák.“ A jiný uživatel je si jistý, že dítě mohlo skutečně poškodit se a ženin čin v ní prozrazuje skutečného alkoholika, který jednal instinktivně.

Share