Babiš překvapil čtenáře na sociálních sítích: umístil na svém Facebooku podivná doporučení

Premiér Andrej Babiš se zřejmě snaží propagovat instagramový profil šéfky státní kasy Aleny Schillerové. Ve středu totiž na na svém Facebooku zveřejnil tři příspěvky jako promo účtu ministryně.

Zdroj: Gettyimages

Udělal to v době, kdy vrcholí druhá koronavirová vlna a české laboratoře znovu odhalili přes 12 tisíc nových případů. Je to vhodný čas k podobné aktivitě?

„Pokud máte Instagram, určitě tam sledujte Alenu Schillerovou,“ napsal Andrej Babiš a tím odstartoval reklamní kampaň Schillerové.

Instagramový profil ministryně zatím není zrovna populární a na této sociální sítí má kolem 9 tisíc folowerů. Sdílí na něm momentky ze svého soukromého života a informuje o chodu ministerstva financí.

Zdroj: e15.cz

Některým komentátorům na Facebooku se ale nelíbí premiérová iniciativa. Domnívají se, že to nemá žádný smysl a radí Babišovi, aby dělal něco smysluplnějšího.

O víkendu se předseda vlády snažil také propagovat profil ministra školství Roberta Plagy.

Nedávno Babiš pobouřil veřejnost fotkou mrkvovým cupcakem v době, kdy se Robert Plaga a exministr zdravotnictví Roman Prymula dohadovali o zřízení škol v přírodě pro oddělení dětí od rodičů během koronavirové epidemie.

Zdroj: Gettyimages

Share