Berenika Kohoutová promluvila o kojení: Herečka napsala velký příspěvek na Instagram a přidala příslušnou fotku

Ne všichni lidé, a dokonce ani ne všechny mladé maminky, rádi mluví o kojení. Ale některé české známé mladé maminky o tom začaly mluvit veřejně. Takovými mladými maminkami jsou například Kristýna Leichtová, Marie Doležalová a nyní už Berenika Kohoutová.

Tyto ženy mnozí lidé vnímají jako královny večírků. Ale po narození dětí se staly trochu jinými. Nyní otevřeně diskutují o tématu kojení dítěte.

Zdroj: Instagram

Sotva by Berenika Kohoutová mohla někoho překvapit svou fotkou, kde by ukázala svá vnady. Nestydí se pózovat polonahá před kamerou.

Tentokrát byla zveřejněna fotografie, kde kojí svou dceru. K fotce napsala velký příspěvek, kde vysvětlovala svůj názor na kojení.

Zdroj: Instagram

„Moje rozpolcenost, co se týká kojení = (nádherný) závislosti dítěte na matce“ napsala herečka a spisovatelka Berenika Kohoutová na svém Instagramu.

„AŽ PŘESTANU KOJIT, tak se strašně zduním“ dodala Berenika Kohoutová.

Zdroj: Instagram

Podle ní, když už to skončí, bude moci normálně vyspat, ale bude jí něco chybět. Ale napsala všechny výhody života, kdy není třeba kojit dítě a těší se na tento okamžik.

Herečka popsala spoustu svých různorodých pocitů a emocí z toho, co během tohoto procesu prožívá.

Zdroj: Instagram

Na jedné straně by velmi ráda znovu žila bez kojení, na druhé straně ji velmi uklidňuje, když má dítě u prsou. Cítí, že její dítě je v bezpečí a že obě mohou být v klidu.

Zdroj: Instagram

Berenika Kohoutová zatím neví, jak přesně to všechno skončí a jak dlouho to bude ještě trvat. Její příspěvek na toto téma si můžete přečíst na Instagramu.

Share