„Bez injekcí a gelu“: Natalia Vodianova ukázala, jak zvětšit rty za dvě minuty

Osmatřicetiletá Natalia Vodianova předvedla proces nanášení make-upu před důležitou událostí.

Hvězda přehlídkového mola se v září provdala za Antoina Arnaulta. Natalia a její nově ražený manžel se vzdali líbánek uprostřed pandemie. Pozorní fanoušci si však všimli, že modelka po takové výrazné změně v jejím životě začala doslova zářit štěstím.

 

Zdroj: vogazeta.ru

 

Vodianova tentokrát ukázala, jak zvětšit rty make-upem. Miliardářova manželka se chystala na důležitou událost, a proto se rozhodla využít služeb vizážistů. Natalie dostala jasný večerní make-up s důrazem na rty, velkoryse shrnutý do bohaté šarlatové rtěnky.

 

Zdroj: teleprogramma.pro

 

Modelka požádal o natáčení celého procesu. Práce se ukázala jako velmi časově náročná: k dosažení konečného výsledku bylo potřeba několik změn štětce a mnoho tahů jasného odstínu. Rozhodně to však stálo za to všechno úsilí: během několika minut se rty krásně a výrazně zvětšily.

 

Zdroj: pinterest.com

 

Fanoušci hvězdy melodramatu „Milenci“ byli potěšeni takovými dovednostmi a úžasnou krásou Natálie, která se stala ještě jasnější. „Natalia, proč nezestárneš?“, „Nemůžeš být tak dokonalá“, „Jsi krásná, Natalie, i bez makeupu“, „Takhle vypadá čistá linie! Bez injekcí do rtů a gelu v nich! Tyto kachny s napumpovanými rty vypadají jako karikatura ve srovnání se skutečnou krásou Natálie! Super “, – napsali fanoušci na sociálních sítích.

 

Zdroj: tengrinews.kz

 

Jedna dívka neodolala a obrátila se ke hvězdě o radu. „Můžete mi prosím říct, jak správně aplikovat červenou rtěnku? Existuje tajemství? Ukázalo se to velmi krásně!“, – zeptala se fanouška. „Tužka vám pomůže a barvu můžete opravit pigmentem,“ řekla herečka.

 

 

Po svatbě začala Natalia Vodianova sdílet další obrázky s manželem Antoinem. Spolu s ním byla poprvé spatřena v novém stavu.

 

Share