“Ta opatření, která nám Prymula nadělil, jsou úplně nesmyslná”: Daniel Hůlka kritizuje ministra zdravotnictví

52letý herec Daniel Hůlka před několika dny poprvé vystoupil v muzikálu Kat Mydlář, premiéra kterého by se měla uskutečnit ještě na jaře, ale kvůli druhé vlně koronaviru byla odložena na podzim.

Představení se uskutečnilo v divadle Broadway, ale herec stihne vystoupit jenom párkrát. Je to kvůli opatřením, která budou platit od pondělí 5.října. Ministr zdravotnictví zakázal hodiny zpěvu ve školách, a také zpívání na jevišti.

Zdroj: blesk.cz

“Já nechci před premiérou rozčilovat, ale myslím si, že ta opatření, která nám pan Prymula nadělil, jsou úplně nesmyslná,” řekla Hůlka, který od 5.října má zákaz na hraní v muzikálu.

“Myslím si, že zakázat lidem zpěv je psychologický tah. Bohužel se to neděje jen u nás, děje se to všude ve světě. Pan Prymula je pro mě velké zlo a dokazuje to svými činy,” dodal herec.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Hůlka se souhlasil s tím, že některá opatření jsou velmi důležitá, ale podle jeho slov, většina opatření jsou nesmyslná. Daniel také dodal, že pan Prymula zavádí taková opatření jenom se zlým úmyslem.

Daniel ve dnešní době má volno, a téměř každý den má hodiny zpěvu s profesorem Vladimírem Chmelo, který celých šest let byl v Metropolitní opeře. Hůlka tím ukazuje, že se plánuje vrátit zpátky do opery.

Zdroj: denik.cz

Share