Blondýnka se suchými vlasy v zoufalství přišla do salonu krásy: nový účes ji změnil tak, že ani milovaný nepoznal

Do salonu krásy přišla blondýnka, která se jmenuje Catherine, dívka si stěžovala na vlasy suché jako sláma a požádala mistryní, aby něco s tím udělala.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Hezká dívka Catherine se obrátila k jednomu z amerických salonů, jejichž mistři jsou kreativní v procesu přinášení krásy.

Dívka provedla neúspěšný experiment s vlasy, udělav blond barvení ne nejlepším způsobem.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Naše hrdinka moc dlouho držela barvu na vlasech, a proto je spálila – po umytí barvy byla dívka zděšená, dostala žluté blonďaté a vyschlé vlasy.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dívka chodila pár týdnů s „kupou sena“ na hlavě a poté se obrátila na kosmetický salon, aby jí zachránili vlasy. Mistryni se rozhodla pro krátký účes, protože tam ve skutečnosti nebylo co zachránit a zbývalo to jen odříznout. Kadeřnice však klientku ujistila, že se jí to bude líbit.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Kadeřnice si oholila vlasy na spáncích a zadní části hlavy, poté začala pracovat se zbývajícími vlasy. Mistryni rozhodla udělat stylový Pixie účes.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Catherine byla z práce stylistky nadšená – nový účes nazvala „chlapeckým“, ale ostříhaný účes pro její tvář vypadal neuvěřitelně. Mimochodem, při východu z kosmetického salonu na ni čekal její mladý muž David, a ten vůbec ji nepoznal. Chlap byl překvapen změnami ve vzhledu své milované, ale poznamenal, že s novým účesem vypadá velmi krásně.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Share