Bohuš Matuš prozradil, jak probíhal porod: Lucie chtěla, aby po porodu zůstala Natálka s ní

Před několika dny se zpěvák Bohuš Matuš poprvé stal otcem. Společně se svou sedmnáctiletou partnerkou Lucií si užívají otcovství a mateřství. Zpěvák pro portál Super.cz prozradil, jak se cítí v nové rodinné roli.

Bohuš Matuš přiznal, že nechtěl být přítomým u porodu, ale přesto tam byl, protože svou Lucii velmi miluje. Podle něj čekání trvalo dost dlouho.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Porod ale naštěstí dopadl dobře. Zpěvák prozradil i to, že po porodu přestřihl pupeční šňůru. Dalším jeho přiznáním bylo, že trochu plakal, i když nikdy neplače.

Pár měsíců před porodem se trochu lekl, protože jeho partnerka měla velké břicho. Ale hlavní je láska k dítěti, takže se toho už nebál.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Bohuš Matuš prozradil, co se dělo po porodu, paní doktorka totiž chtěla novorozenou holčičku na chvíli vyzvednout, aby ji prohlédla. Také v tuto chvíli by si maminka mohla trochu odpočinout.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: youtube.com

Lucie to ale odmítla, chtěla, aby byla její dcera vedle ní. A povedlo se jí to hned. Měla by být v porodnici tři dny, ale byla tam jen dva dny, protože se spolu s novorozenou dcerou cítily skvěle.

Podle něj je jejich dcera velmi klidná. Rodiče Lucie už viděli svou vnučku. O letošních Vánocích jich bude v jejich rodině o jednoho člena více.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

„Natálka je velice tichá, spokojená, vymazlená, je hodná,“ řekl pyšný otec Bohuš Matuš. Nyní zpěvák hodlá trávit více času s rodinou.

PSALI JSME: NEPLODNÉ DCEŘI SPLNILA JEJÍ VELKÝ SEN: PADESÁTILETÁ ŽENA SE NABÍDLA DCEŘI JAKO NÁHRADNÍ MATKA

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA CHTĚLA SE STÁT JEDINEČNOU: NECHALA SI POTETOVAT VĚTŠINU SVÉHO TĚLA A STALA SE SLAVNOU

Share