Bolek Polívka má zdravotní potíže: Co se stalo hezci pří natáčení nového seriálu

Všichni znají Bolka Polívku jako odvážného a statečného člověka, který není zvyklý si stěžovat na své problémy.

Zdroj: vecerni-praha.cz

Nyní je však herec, který hrál ve více než 80 filmech, těžce nemocný. Nyní točí seriál hvězdy nad hlavou a při natáčení se nakazil nemocí přenášenou klíšťaty, informuje super.cz.

Zdroj: super.cz

Herec prozradil, že ve filmu hraje statkáře, a není žádné tajemství že i v reálném životě herec velmi miluje koně. Jak se ukázalo, Bolek má v životě tři koně.

Zdroj: super.cz

Jednoho koně indiánského plemene dal kamarádům. Kůň má nevyléčitelnou koňskou nemoc – měsíční slepotu. Ale u přátel vozí děti.

Také herec má černého koně s bílou hvězdou na hlavě a ještě jednoho skvrnitýho, ale kvůli tomu, že při natáčení onemocněl borrelózou, nemůže jezdit na milovaných koních. Herec neztrácí naději, že znovu usedne do sedla.

Zdroj: art.ihned.cz

Léčba onemocnění může trvat měsíce. Onemocnění postihuje svaly a klouby, objevují se kožní vyrážky, také nervový systém trpí, člověk cítí zimnici a únavu. Během natáčení, si herec ani nemohl pomyslet, že onemocní.

Přejeme mu brzké uzdravení. A seriál se objeví na obrazovkách už příští rok.

Zdroj: idnes.cz

PSALI JSME: LEŠEK WRONKA PROMLUVIL O SVÉM ROZVODU SE ZPĚVAČKOU HALINOU MLYNKOVOU: PRODUCENT DNES SLAVÍ NAROZENINY S RODINOU

PŘIPOMÍNÁME: HONZA MUSIL SE POCHLUBIL FOTOGRAFII TŘETÍ VNUČKY: JE Z NÍ NADŠENÝ

Share