Bolek Polívka splnil sen: V roce 2021 Česko čeká velké překvapeni

71letý herec Bolek Polívka ve svém věku udělal něco neuvěřitelného. Velké množství herců mu závidí. Bolek zahraje ve filmu Za oponou života nejenom s českými, ale i s hollywoodskými hvězdami.

Zdroj: youtube.com

Režisér Dalibor Strach nedávno uvedl, že na tom filmu pracovali více než 5 let. Premiéra by se měla uskutečnit v roce 2020, ale kvůli pandemii bude za rok, v roce 2021.

Tento projekt se velmi liší od obyčejných českých filmů, Strach se rozhodl, že cely film bude o sci-fi. Ale režisér překvapil nejenom scénářem, ale i hvězdami, které zahrají hlavní roli ve filmu.

Zdroj: youtube.com

Bolek Polívka zahraje s hercem z filmu Mumie a také s hereckou z seriálu Zoufalé manželky. Brendan Fraser ztvární hlavní postavu ve filmu Za oponou života.

Tento populární herec se natáčel v několik desítku filmu před 10 lety. Od té doby trochu přibral, ale jeho herecký talent nikam nezmizel.

Zdroj: mercurynews.com

Hlavní ženskou postavu ztvární hollywoodská herecka Marcia Cross, která se natáčela ve velkém množství filmů a seriálů, ale nejvíc se proslavila díky seriálu Zoufale manželky a také Merlose place.

Ještě jednou hvězdou z USA se stal Dawn Olivieri, která se proslavila díky filmu Dokonalá loupež. Dalibor Strach vyhledal nádherných hollywoodských a českých hvězd, a teď všichni doufají, že snímek bude úžasný.

Zdroj: nydailynews.com

PSALI JSME: BÁRA MOTTLOVÁ UKÁZALA SVÉ OBYDLÍ: KRÁSNÁ HEREČKA SDÍLELA O SVÝM NEJVĚTŠÍM PROBLÉMU

PŘIPOMINAME: HEREC SERIÁLU SLUNEČNA JAN ŠŤASTNÝ UVAŽUJE O DALŠÍM DÍTĚTI: „MYSLÍM SI, ŽE JI BUDU HODNĚ ROZMAZLOVAT“

Share