Brad Pitt podal novou žalobu proti Angelině Jolie

Zdá se, že světlý pruh ve vztahu bývalých manželů je opět nahrazen tmavým.

Angelina Jolie a Brad Pitt procházejí zdlouhavým rozvodovým řízením, spory ve vazbě na dítě a neustálými obviněními proti sobě v tisku.

Zdroj: People.com

 

V červenci zasvěcený lidé psali, že všechny tyto potíže skončily, a o čtyři roky později se Angelina a Brad konečně shodli na výchově svých šesti dětí a už mezi sebou nejsou v rozporu. Všechno bylo v pořádku… Až do určitého bodu: nyní se Jolie pokouší odvolat soukromého soudce Johna Oderkirka, který se zabývá jejím rozvodovým řízením, údajně kvůli obchodním kontraktům samotného soudce s Bradovými právníky, o nichž Brad Pitt bývalou manželku neinformoval. Pitt nebyl s tímto obviněním spokojen a jeho právníci poslali soudu protinávrh, v němž žádali, aby se neodkládalo projednávání případu společné starostlivosti.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Angelina Jolie plně podporovala Oderkirkovou kandidaturu a nikdy předtím nenamítala proti jeho další účasti v procesu. Lidé, kteří v tomto případu trpí nejvíc, jsou bohužel dětmi manželského páru, jejichž společná starostlivost dosud nebyla stanovena,

– uvedli právníci Brada a poznamenali, že Oderkirk se také zúčastnil svatby Pitta a Jolie a že byl dlouho zařazen do rodiny za stejných podmínek. Odpověď právníků Angeliny netrvala příliš dlouho: řekli, že Oderkirk má na prohlášení 10 dnů, ale Pittovi zástupci to udělali před ním – znovu, aby ovlivnili jeho rozhodnutí:

 

Zdroj: Metro.co.uk

 

Tím právníků Brada Pitta se bohužel pokusil zasáhnout dřív, než soudce učinil prohlášení. Lze pouze dojít k závěru, že se jedná o pokus bránit se nebo ovlivnit jeho reakci. Jakékoli zpoždění v tomto řízení vyplývá z horlivého pokusu o vytvoření zvláštního postavení pro pana Pitta v tomto případě.

 

Zdroj: Dailymail.co.uk

 

Připomínáme, že Angelina Jolie a Brad Pitt se setkali ve filmu „Mr. & Mrs. Smith“ v roce 2005 a začali spolu chodit několik měsíců po premiéře filmu. Svatba herců se konala v roce 2014 v malém zámku na jihu Francie. A jen o dva roky později, v září 2016, Angelina Jolie požádala o rozvod a citovala nesmiřitelné rozdíly. Se to stalo den po jejich hádce na palubě soukromého letadla. Us Weekly se dozvěděl podrobnosti o skandálu.

 

Zdroj: Insider.com

 

Během letu z Nice do Los Angeles se velmi opilý Brad Pitt začal hádat s Angelinou, Maddox zasáhl do hádky, poté mu Brad odpověděl poněkud hrubě, což vyvolalo záchvat hněvu v Jolie. Před přistáním na letišti v Minnesotě k doplnění paliva Angelina požadovala, aby její manžel byl střízlivý, ale odmítl se řídit jejími pokyny. Úředníci letiště slyšeli pár na sebe nadávat ještě předtím, než byla přivedena k letadlu rampa. Následující rozloučení bylo doprovázeno soudními slyšeními, a ne velice příjemnější zprávou o páru v médiích. Během následujících 4 let byl Brad léčen na rehabilitační klinice a poskytl velký rozhovor o boji proti závislosti na alkoholu a bývalá manželka k němu značně změkčila svůj postoj.

 

Share