Bratři vyhověli poslednímu přání své matky a zhubli: Jak chlapy vypadají teď

Bratři Abe, Gus a Rudy Pina z amerického města Houston přišli o matku. Stalo se to v roce 2015 – žena zemřela na komplikace cukrovky, když jí bylo pouhých 50 let.

Zdroj: youtube.com

Před svou smrtí se žena obávala, že její synové mohou zopakovat její tragický osud. Všichni mladí lidé, z nichž nejstarší měl 35 let, měli problémy s nadváhou. Proto byla závěť paní Peny s přáním o tvrdé práci na jejích váze.

Zdroj: kenguru.plus

Všichni tři bratři zacházeli zodpovědně s poslední vůlí své matky. Abe Pina dokonce uvažoval o zahájení vlastního podnikání s dodávkami zdravé výživy.

Zdroj: kenguru.plus

Muž tuto myšlenku popsal takto: „Dala mi seznam toho, co měla jíst. Vařil jsem pro ni a snažil se jí vylepšit zdravé jídlo. Začal jsem číst etikety a studovat makroživiny a pak jsem začal vařit sám.“

Zdroj: kenguru.plus

Matka podpořila myšlenku svého syna rozvíjet se tímto směrem, a tak se objevil jeho startup s názvem „Abe’s Fitty Foods“.

Zdroj: kenguru.plus

Ostatní bratři ho motivovali a sportovali s ním.
Díky tomu nyní mají úspěšný rodinný podnik. Navíc každý z mladých lidí ztratil více než 45 kilogramů. Jsou na sebe hrdí a nepřestanou žít zdravým životním stylem.

PSALI JSME: ŽENA VYPADÁ NA 20 LET, I KDYŽ MÁ PŘES 40: ODKRYLA SVÁ TAJEMSTVÍ

ČTĚTE TAKÉ: Z 320 KILOGRAMŮ DÍVKA ZHUBLA NA 80, NYNÍ JE SKUTEČNOU KRÁSKOU

Share