Britka zhubla téměř 50 kilo, ale si nezamilovala své tělo

Mnoho žen chce zhubnout a jsou velmi šťastné, když se jim to podařilo. Ale z každého pravidla samozřejmě existují výjimky. Obyvatelka Velké Británie Zebe zhubla téměř 50 kilo za 8 měsíců. To bylo nutné, aby žena otěhotněla. A aby si Zebe zvykla na své nové tělo, musela se obrátit na odborníky.

Zdroj: zen.yandex.ru

Život před hubnutím

Zebe žije v Londýně se svým manželem Aliem. Vdala se, když jí bylo jen 21 let. Manželé si velmi chtěli pořídit dítě. S tím však byly problémy. Tehdy žena stále nosila oblečení velikosti 36 a byla štíhlá.

Ale neúspěšné pokusy o otěhotnění vedly k depresi a Zebe začala léčit stres pomocí nezdravého jídla. Žena měří 150 cm a její váha postupně dosáhla 95 kilogramů. Ve 34 letech už nosila oblečení velikosti 46. Lékař řekl ženě, že její mateřství je zcela závislé na hubnutí.

Zdroj: zen.yandex.ru

Operace žaludku

Žena nedokázala zhubnout sama, takže před třemi lety jela do Rumunska, kde byl její žaludek chirurgicky zmenšen o 75%. Po operaci začala Zebe rychle hubnout: za 8 měsíců ztratila 48 kilogramů.

Pomoc psychoterapeuta

Ani štíhlá postava, ani velikost oblečení 38 nepřinesly jí štěstí. Z veselé boubelky se proměnila v smutnou hubenou ženu. Zebe neustále plakala. Navíc ani v novém těle nemohla žena otěhotnět, což její stav jen zhoršovalo.

Britka nemohla přijmout své nové tělo, takže se obrátila na psychoterapeuta. Předtím, jak se její odraz v zrcadle začal jí líbit, trvalo rok a půl pravidelných konzultací s odborníkem. Pouze lékař jí mohl vysvětlit, že hubnutí mělo pozitivní vliv na její zdraví a krásu.

Zdroj: zen.yandex.ru

Život po hubnutí

Dříve žena nikdy nejedla ráno, ale během dne jedla sladkostí. Po změně v kadeřnictví se Zebe vracela domů a jedla trojitou porci smaženého kuřete a balíček brambůrků. Operace změnila stravovací režim ženy.

První tři týdny mohla Britka pouze pít tekutiny. Další tři týdny jedla jen šťouchané jídlo. Dnes Zebe jí třikrát denně, proto necítí hlad. Nyní vůbec nejí smažená jídla, povolena jsou pouze vařená nebo pečená jídla.

Pokusy o otěhotnění jsou bohužel ješte neúspěšné a lékaři nemohou najít příčinu její neplodnosti. Ale pár se nevzdává.

Pouze díky psychoterapeutovi našla Zebe sílu bojovat a doufat v úspěch.

Zdroj: zen.yandex.ru

Share