„Žena častovala chlapce sladkostmi“: O 30 let později ji přišel navštívit

Žena, která pomáhala malému chlapci, nevěděla, že se jí vrátí toto dobro.

Může krása zachránit svět? Pokud se jedná o vnitřní kráse, tak samozřejmě. Čím více dobrých lidí je na světě, tím lépe se on stává.

Zdroj: zen.yandex.ru

Příběh začal v domě jednoho mladého manželského páru, který žil ve Floridě. Manželé měli malého syna jménem Luke. Rodiče byli velmi ambiciózní podnikatelé a často ho nechávali s chůvou – paní Hillovou, kterou chlapec volal prostě Sarah.

Rodiče Luka byli přísní: kluk nechodil daleko od domova, vždycky dělal domácí úkoly a nikdy nejedl sladkosti a jiná nezdravá jídla.

Často byl smutný a tehdy mu paní Hillová dávala jeho oblíbené krémové sušenky s pandanem. Nebylo v nich nic škodlivého a Luke jí byl upřímně vděčný nejen za pochoutku, ale za to, že obrátila pozornost na jeho zármutek.

Vyrostl a díky podpoře chůvy a dobrému vzdělání se stal dobrým člověkem. Luke pracoval jako policista. Jednou prohlížel své fotografie a uviděl na nich Sarah. Když se dozvěděl, že ona je naživu, okamžitě koupil dobroty, ty samé sušenky, a jel ji navštívit.

Zdroj: zen.yandex.ru

Když ho žena uviděla, upřímně vyznala, že čekala na něho. Poté, co strávil v jejím domě mnoho hodin, se rozhodl, že ji bude navštěvovat a pomáhat ženě stejně jako ona mu v dětství.

Zdroj: zen.yandex.ru

Share