“Bude fajn, když se už po pandemii bude hrát”: Jak tráví léto zpěvačka Procházková

34letá česká zpěvačka Markéta Procházková se kvůli koronavirové epidemii stala ženou v domácnosti. Má syna Teodora, se kterým tráví svůj celý čas. Zpěvačka ale řekla, že se velmi těší na jeviště.

Zdroj: instagram.com

“Vzhledem k tomu, že jsem maminka, mám o zábavu krásné postaráno. Kromě toho mě ale podnítilo pečení a další domácí aktivity, jako je například starat se o zahradu. Tak jsem holt tu touhu po tvoření použila jinde a jinak,” napsala zpěvačka na sociálních sítích.

Zdroj: instagram.com

Podle slov Procházkové, má volné léto, a téměř každý den odpočívá. Na začátku července s rodinou byla na Šumavě, a teď se těší na další dovolenou do horských výšin.

Markéta doufá, že zvládne zazpívat v muzikálové show We Will Rock You, jehož premiéra kvůli Covid-19 byla odložena na letošní jaro. Zpěvačka asi má nejdelší prázdniny ve svém životě.

Zdroj: instagram.com

Syn Procházkové Teodor podle její slov je velkým parťákem, který rád poznává nové věci a prostředí. “Je všude zdejší, ale že by vyloženě měl rád přesun a sezení v sedačce, to ne. Když jedem s nim autem, vybíráme nejkratší vzdálenost,” uvedla zpěvačka.

Zdroj: instagram.com

Procházková říká, že její rodina je na prvním místě, ale se už moc těší, kdy se bude hrát. Už dlouhodobě čeká na velké množství projektu.

“Mužů něco říct jenom o třech, které se kvůli pandemii odložily. Muzikály Kat Mydlář a Horečka sobotní noci a také rocková show We Will Rock You, která bude uvedena na jaře,” řekla Markéta.

Zdroj: instagram.com

Share