“Vysloveně si přál, aby Bertramka zůstala v rodině”: Poslední prosba Karla Gotta na Ivanu

Před rokem zesnuli legendární český zpěvák Karel Gott měl své 80. narozeniny. Podlehl akutní leukémii v září, a před smrti měl poslední přání, někdy neprodávat vilu na Bertramce.

“Tato to řekl už loni v létě, když jsme s nim se sestrou Luckou slavily dodatečně jeho osmdesáté narozeniny,” řekla nejstarší Gottová dcera Dominika.

Zdroj: ahaonline.cz

“Vysloveně si přál, aby Bertramka zůstala v rodině, což byla vlastně jeho prosba na Ivanu, která už v té době byla její majitelkou,” dodala Dominika.

“Myslím, že by byla velká nezodpovědnost prodat Bertramku, protože to by porušilo poslední tátova přání,” uvedla starší Gottová, která věří, že Ivana nechá ten dům ve svém vlastnictví, a nikdy ho neprodá.

Zdroj: kafe.cz

Karel Gott před třemi lety zrekonstruoval vilu. Kvůli tomu se tam objevil pokoj pro malých Gottových dcer, Charlottu a Nellu. “Sestřičky jsou tam zvyklé a asi by pro ně bylo psychicky náročné si zvykat na domov někde jinde,” řekla Dominika.

Zdroj: slavik-karel-gott.cz

Vilu na Bertramce nejprve získali rodiče Karla Gotta v roce 1974. Tatínek Karel a jeho manželka Marie vyměnili ji za moderní bungalov ve Strašnicích, kde žili se svým synem. Zpěvák zdědil tou vilu po smrti svých rodičů.

Zdroj: extra.cz

Share