“Byl jsem zvědavý, jaká partnerka pro mě bude ideální z pohledu vědy”: Start show Svatba na první pohled

Televize Nova 28.října ukázala divákům na obrazovkách nové show, které má název Svatba na první pohled. První díl byl velmi romantickým. Nejdůležitějšími v show jsou láska a věda, které spojily sympaťáka Františka a krásnou Natálii.

Zdroj: super.cz

Show je o tom, jak věda muže pomoct najít někomu celoživotního partnera. První setkání se musí uskutečnit na vlastní svatbě. Každý účastník musí udělat velké množství testů, aby psychologové a biologové pro něho našli ideálního partnera.

Každý musí projít psychologické vyšetření, test atraktivity a také test kompability DNA. V prvním díle diváci uviděli krásnou Natálii a sympatického Františka, kteří uvedli, proč přišli na show.

Zdroj: extra.cz

“Byl jsem zvědavý, jaká partnerka pro mě bude ideální z pohledu vědy,” řekl František. Natálie řekla, že chtěla jenom nějakého vzrušení, kvůli tomu šla na show. “Chtěla jsem změnu v životě,” řekla mladá kráska.

Poprvé pár se setkal vedle oltáři. František uvedl, že pocítil vedle Natálii klid, a svatební šaty moc ji slušely. Mladá dívka měla úplně jiné pocity. “Hrozně jsem se klepala, že jsem ani nechtěla koukat na jeho stranu,” uvedla Natálie.

Zdroj: super.cz

Share