Byli manželé pouze pět let: Jak dnes vypadá a co dělá jediná manželka Elvise Presleyho Priscilla

Priscilla Presley a Elvis Presley byli manželé pouze pět let. Její život však vždy zůstával spojen s jejím bývalým manželem – legendou rock’n’rollu a vzpomínkami na něj.

Elvis Presley měl hodně milostných pletek, ale když v roce 1959 potkal čtrnáctiletou Priscillu, zamiloval se po uši a ona se stala jeho jedinou manželkou.

Priscilla a Elvis se setkali v Německu, kde zpěvák sloužil v armádě a již byl hvězdou. V době prvního setkání bylo Presleymu 24 let a jeho budoucí manželka byla o 10 let mladší.

Priscilla Presley a Elvis Presley/Zdroj: passion.ru

Po službě v armádě a návratu do Spojených států udržoval zamilovaný Elvis vztah s Priscillou a psal jí dopisy.

Jejich vztah na dálku trval čtyři roky.

1. května 1967 šli Elvis a Priscilla k oltáři. Je pravda, že zpěvák ji požádal o ruku pod tlakem rodičů dívky a svého manažera. Navzdory skutečnosti, že od prvního setkání ztratil hlavu kvůli krásky, nespěchal do manželství.

Priscilla Presley a Elvis Presley/Zdroj: passion.ru

Jakmile si Priscilla zvykla na Graceland, okamžitě si uvědomila, že je ve zlaté kleci. Presley měl zvláštní názory na to, jak by se měla jeho žena chovat.

Říkal ji, jak se má oblékat, s kým komunikovat, co říkat a dokonce i to, jaké účesy dělat. Chtěl vedle sebe vidět dokonalou dívku.

Priscilla Presley a Elvis Presley/Zdroj: biography.com

To mladou manželku znepokojovalo, ale v rodině stále vládla láska, a to navzdory skutečnosti, že neustále nacházela romantické dopisy od svého manžela, které byly adresovány jiným ženám.

Vztah mezi manželi se začal zhoršovat po narození jejich jediné dcery Lisy Marie (narodila se 1. února 1968). Hvězda ztratila veškerý zájem o svou ženu.

Priscilla Presley, Elvis Presley a jejich dcera/Zdroj: passion.ru

V roce 1970 Elvis v rozhovoru naznačil, že ve vztahu s manželkou nešlo všechno hladce a o rok později ho opustila kvůli svému trenérovi karate.

Pro Presleyho to byla velká rána, snažil se ze všech sil vrátit svou ženu, zlepšit jejich vztah, ale rozpadající se manželství nedokázal udržet.

Priscilla a Lisa Marie/Zdroj: passion.ru

Manželé se rozvedli v roce 1973. Dcera zůstala žít s matkou, ale často navštěvovala svého otce.

Priscilla Presley, Elvis Presley a jejich dcera/Zdroj: fr24news.com

Po rozvodu Priscilla si nechala příjmení svého bývalého manžela a začala hereckou kariéru. Získala svou první velkou roli v seriálu Dallas.

Poté si zahrála ve filmech Love Is Forever, Bláznivá střela, Příběhy ze záhrobí, Melrose Place a dalších.

Priscilla Presley/Zdroj: passion.ru

Po rozvodu se Priscilla už nikdy nevdávala, ale měla mnoho poměrů. Od jednoho z jejích přátel, producenta Marca Garibaldiho, porodila v roce 1987 syna Navarone.

Ale to vše se stalo po smrti Elvise v roce 1977. Náhlá smrt 42letého zpěváka byla pro Priscillu hroznou ranou a zbytek svého života zasvětila uchování vzpomínek na něj.

A z jeho majetku udělala jedno z nejpopulárnějších muzeí ve Spojených státech.

Po smrti bývalého manžela se Priscilla přidala k řadám scientologů a strávila mezi nimi téměř 40 let. Ale nedávno našla sílu odejít z tohoto bludného kruhu. „Scientologická církev mi vzala mou duši a mé peníze,“ řekla Priscilla.

Na začátku 21. století už začala chodit na plastické operace. Priscilla jakýkoliv zásah do svého vzhledu popírá, ale jsou patrné na první pohled.

Priscilla Presley v roce 2001/Zdroj: passion.ru

Priscilla věnuje spoustu času své rodině – dětem a vnoučatům. Jediný syn Lisy Marie si vzal život v 27 letech v červenci 2020. Má dceru Riley. Dvě vnučky Harper a Finley jsou v péči babičky.

Priscilla Presley/Zdroj: closerweekly.com

Bývalá manželka Presley bojuje za práva zvířat.

Priscilla Presley/Zdroj: sahiwal.tv

A samozřejmě stále dělá vše pro to, aby uchovala vzpomínky na svého bývalého manžela Elvise Presleyho. Priscilla připouští, že zůstal hlavním mužem jejího života. „Přes všechny potíže, které jsme měli, ho budu milovat navždy,“ říká.

Priscilla Presley/Zdroj: wday.ru

PSALI JSME: SYN ZPĚVAČKY CÉLINE DION UŽ JE DOSPĚLÝ: JAK NYNÍ VYPADÁ POTOMEK SLAVNÝCH RODIČŮ

PŘIPOMÍNÁME: MNOHO LIDÍ POVAŽOVALO POSTAVU GINY LOLLOBRIGIDY ZA ETALON KRÁSY: TAK VYPADÁ HEREČKA VE SVÝCH 90. LETECH

Share