Bývalý kolega Meghan Markle a její manžel na obrazovce Patrick J. Adams prozradil, proč s ní nekomunikuje

Patrick J. Adams a Meghan Markle hráli společně v televizním seriálu Kravaťáci. Tam hráli zamilovaný pár, který nakonec uzavřel sňatek. Během natáčení se Patrick a Megan stali přáteli a jejich komunikace přesahovala rámec – například herec byl mezi hosty na svatbě své kolegyně a prince Harryho. Nyní však nekomunikují. Jak přiznal 39letý Adams, prostý strach mu brání Meghan co i len zavolat.

 

Zdroj: insider.com

 

„Abych byl upřímný, myslím, že se bojím. Nepochybuji o tom, že jsem mohl kdykoli zvednout telefon a zavolat jí, ale nevím, co bych řekl,“ – přiznal v rozhovoru pro Radio Times.

 

Zdroj: thesun.co.uk

 

Dodal, že poté, co Meghan a Harry měli syna (Archieho), a on a jeho manželka Troian Bellisario měli na dceru, byly stále v kontaktu s vévodkyní z Sussexu.

„Poté, co se naše děti narodily, poslali jsme si navzájem nějaké zprávy a dárky, ale myslím, že se trochu bojím. Myslím, že je to jen strach, ale samotná myšlenka na proražení jakýchkoli zdí a zahájení konverzace mě děsí,“ – řekl herec.

 

Zdroj: hellomagazine.com

 

Dodal také, že je pro něj těžké vidět, jak se Meghan důsledně dostává pod mediální kontrolu od chvíle, kdy show opustila.

„Když víte, co má Megan v srdci a jak milosrdná může být, je těžké se na to dívat, protože chcete, aby vaši přátelé zůstali sami, aby si mohli budovat svůj osobní život.“ – řekl.

 

Zdroj: globalvillagespace.com

 

Patrick sleduje aktuální aktivity Meghan. Zmiňoval její nedávný projev s výzvou k hlasování v prezidentských volbách a připustil, že mu chybí.

 

„Jsem velmi rád, že hovoří o důležitých věcech a dělá vše pro to, aby se lidé zúčastnili listopadových voleb. Chybí mi moje kamarádka, ale jsem velmi ráda, že se jí daří tak dobře,“ – uzavřel.

 

Zdroj: vogue.com.au

 

Share