16letá holka nesměla chodit do školy kvůli přirozené kráse: Matka byla ohromena

Šestnáctiletá Meghan Davis z Houghtonu se těšila na 1. září, že uvidí své spolužáky a učitele po šesti měsících. Představte si překvapení školačky, když byla dvacet minut po zahájení školního vyučování v nemilosti poslána domů.

Matka školáčky Marie přiznává, že byla šokována, že se její dítě tak rychle vrátilo domů. Meghan byla rozrušená a řekla své matce, že učitelka nečekaně a nespravedlivě učinila.

Učitelkám se zdálo, že studentka střední školy přišla do školy s obočím namalovaným černou tužkou a také s nepřirozeným opálením. Meghan nemohla dokázat, že je to její přirozená krása a že nepoužívá žádnou kosmetiku.

Zdroj: .nastroy.net

„Má přirozené opálení. Právě jsme se vrátili z Portugalska, kde jsme byli na dovolené,“ říká matka.

Maria dodává, že její dcera má přirozeně husté obočí a už ji unavuje poslouchat nerozumná tvrzení učitelek.

Zdroj: .nastroy.net

Ukazuje se, že se podobné incidenty stávaly v loňském roce. Meghan byla obviněna z porušování školních pravidel kvůli nanášení make-upu.

Poté studentka střední školy začala nosit vlhčené ubrousky, aby dokázala, že nemá make-up.

Zdroj: .nastroy.net

Dalším důvodem, proč byla Meghan poslána domů, jsou nevhodné boty.

„Měla na sobě obvyklé černé šněrovací boty. Takové boty nosí všechny dívky ve třídě, ale z nějakého důvodu jim nebylo nic řečeno a moje dcera byla zahanbena,“ rozhořčeně říká Maria.

Zdroj: .nastroy.net

Škola dala k incidentu smíšené komentáře. Ředitel uvedl, že jejich instituce stanovila nejvyšší standardy, které jsou v souladu s předpisy ministerstva školství.

A dodal, že neexistuje zaujatost vůči studentům, všichni jsou na stejné úrovni.

Share