Žena nabídla manželovi, aby ten se šel projít, a on se vrátil s pokladem: Muž tak vyřešil 40 let staré tajemství

Hledač pokladu od dětství všude chodil s detektorem kovů a konec konců dokázal najít poklad. Nález pomohl muži ukončit 40letý příběh ztráty.

Zdroj: medialeaks.ru

Svého nejlepšího přítele — detektoru kovů — Ambros nevypouštěl z rukou od čtyř let. Ambrosova sbírka je neustále doplňována nejrůznějšími předměty z minulosti, od vzácných mincí až po starožitné zbraně. Jeho dalším nálezem byl prsten, a ten se však ukázal jako zvlášť významný.

Zdroj: medialeaks.ru

Ambrosova rodina prožívá těžkou dobu kvůli nemoci jejich dětí. V jednom z nelehkých dnů manželka Ambros nabídl svému manželovi, aby ten vyšel se „provětrat“, a to bylo, když v areálu jedné ze škol muž našel podivný maturitní prsten.

Zdroj: medialeaks.ru

„Prsten, který jsem našel, byl mužský. Byl zakopaný dost hluboko, takže jsem si hned uvědomil, že je vlastně ztracenou už dávno,“ vyprávěl Ambros.

Zájem muže zahřála i rytina s iniciálami CEW. V tu chvíli se hledač pokladu se rozhodl, že prostě musí najít majitele toho prstenů. Podíval se na seznamy absolventů školy, na které našel prsten, a tak vlastně našel muže, jehož iniciály se shodovaly s rytinou — Curt (C) Edward (E) Wakeling (W).

Zdroj: medialeaks.ru

Ambros přes jednu ze skupin na sociální sítí Facebook absolventů školy kontaktoval ty, kteří Curta znali, a pak se vše rozjasnilo.

„Jednoho dne, mi zavolala mi moje bývalá spolužačka. Zeptala se, jestli jsem neztratil prsten, “ svěřil se Wakeling.

Zdroj: medialeaks.ru

Ukázalo se, že muž ztratil ten prsten před mnoha lety a dokonce ani nevěděl, jak se to stalo, ale byl rád, že znovu uviděl prsten.

„A není to ani o samotném prstenu, ale o vzpomínkách. Jako bych se vrátil o 40 let zpátky,“ přiznal kurt Wakeling.

Zdroj: medialeaks.ru

Ambros byl spokojen nejen s tím, že se dokázal rozhádat hádanku, která je stará čtyři desítky let, ale také že díky svému hobby dokázal udělat šťastným jiného člověka.

PSALI JSME: ROZHODLI SE OPRAVIT SVŮJ DŮM A NEČEKANĚ NARAZILI NA VELMI ZAJÍMAVÝ NÁLEZ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NAŠLA V ZAHRADĚ ZVLÁŠTNÍ KÁMEN. CHTĚLA TO NECHAT U SEBE, ALE JEJÍ MANŽEL VIDĚL NÁLEZ VČAS A VYHODIL HO. OKAMŽITĚ SI UVĚDOMIL, CO TO JE

Share