“Celovečerní film o Karlovi je dokončen”: Ivana Gottová řekla, kdy bude premiéra

Česká legenda Karel Gott zemřel 1.října 2019 roku, ale jeho status Facebook je stále aktivní. Jeho manželka, ve dnešní době vdova Ivana Gottová se rozhodla, že profil svého zemřelého manžela bude nadále spravovat.

Žena jenom chce, aby jeho fanoušky věděli všechno o životě legendy. Ivana dnes sdělila na Karlovém profilu, že se fanoušci mohou těšit na film o Gottoví.

Zdroj: facebook.com

Karel Gott byl přesně ten zpěvák, o kterém věděl každý Čech. Jeho jméno je legendární pro každého fanouška. Také Karel byl pánem svého oboru, muže to dokázat počet Zlatých Slavíků, které nasbíral během své kariéry.

Zdroj: facebook.com

Karla milovali nejenom v Česku, ale i v zahraničí. Největší popularitu získal v Německu, kvůli tomu má několik píseň v tom jazyce.

Zdroj: extra.cz

1.října 2019 roku Karel zemřel od zákeřné leukémii, se kterou bojoval dlouhou dobu. Celý český národ se zahalil do černé barvy. Několik týdnu se smutnilo, ale i ve dnešní době lidi chodí na jeho hrob zapalovat svíčky.

Zdroj: facebook.com

Ale ve dnešní době se objevila velmi dobrá novinka. Karel Gott byl aktivní na sociální síti, a jeho profil funguje i po jeho smrti. Jeho manželka Ivana Gottová 6.června sdílela fanouškům zprávu, která jich příjemně překvapila.

Zdroj: facebook.com

O zpěváků byl natočen celovečerní film. Ivana ukázala plakat, a uvedla, že film by měl být do kin na podzim.

Zdroj: facebook.com

“Milí manželovi příznivci, mohu vám s velkou radosti sdělit, že celovečerní film o Karlu Gottovi je dokončen. Jsem šťastná, že vám mohu poprvé představit první plakat filmu «Karel, Mějte se krásně, Ivana»”, – napsala na profilu Ivana.

Zdroj: facebook.com

Snímek vytvořila Olga Malířová Špátová. Fanoušci se na film velmi těší. “Půjdu na film s celou rodinou. Hlavně vezmu pětiletou vnučku, aby věděla, že nejlepší muži našeho národa byli Karel IV A Karel Gott. Ale ona už to vi”, – napsala fanynka pod fotografii.

Share