„Sedmiletý chlapec napsal dopis arabskému šejkovi, aby mu pomohl vrátit jeho matku domů“: Šejk mu dokonce odpověděl

Rodina Jessicy Fitzjon žila po dlouhou dobu ve Spojených arabských emirátech. V březnu letošního roku musela žena odletět do Velké Británie – její otec zemřel. Ale už se nemohla vrátit domů.

Pandemie koronavirů se začala šířit rychleji a země začaly postupně uzavírat své hranice. Doma zůstali její sedmiletý syn Archi a manžel, kteří věřili, že brzy se s ní uvidí.

Zdroj: lemurov.net

Uplynul ale čas a situace se nezměnila. A tak se Archi rozhodl vzít vše do svých rukou. Dostal skvělý nápad: rozhodl se napsat dopis a v něm požádat o pomoc šejka Saud ibn Sakr al-Kasimi.

Zdroj: lemurov.net

Chlapec, jak mohl, nakreslil svou matku a napsal, že ji neviděl celých 52 dní. Jak se dopis dostal do rukou šejka, není známo, ale je to skutečný zázrak. Šejk mu dokonce po přečtení osobně napsal odpověď, v níž obdivoval odvahu Archi.

„Jsem velmi hrdý, že jste tak odvážný kluk. Doufám, že se po jejím návratu domů budete usmívat“, napsal Saud ibn Sakr al-Kasimi.

Zdroj: lemurov.net

Kromě toho, 64letý Saud ibn Sakr al-Kasimi podepsal také povolení k návratu Jessicy domů. Nyní je žena už doma se synem a manželem.

Zdroj: lemurov.net

Share