Česká Barbie Gabriela Jiráčková prozradila, jací muži se jí líbí, a jak na její zákroky reaguje rodina

Barbie z České republiky Gabriela Jiráčková prozradila, jaký typ partnera považuje za ideální. Promluvila také o tom, jak na její zákroky reagují rodiče a čím si vydělává.

„Každá holčička se chce stát panenkou,“ řekla pro Showtime Jiráčková s tím, že sen mnohých přeměnila v realitu. Původně se ale snažila být zpěvačkou.

Zdroj: youtube.com

Následně začala měnit styl a čím dál více se podobat známé panence. Přemýšlela proto o zákrocích, které by z ní udělaly Barbie.

Prozradila, že jedinou operaci, kterou podstoupila jsou prsa. „Chtěla jsem je mít dokonale kulatá, taková skoro geometrická,“ dodává Gabriela.

Zdroj: youtube.com

Dalšími menšími zákroky jsou výplně rtů a tváří, jako u Angeliny Jolie. Navíc si kráska chce dodělat zuby a změnit tvar nosu. Dle jejich slov by to už mohl být konec se zákroky.

Jiráčková prozradila, že rodiče na všechny její podobné kroky reagují velmi emotivně. Prý ale chápou proč to dělá a vědí, že to má smysl.

Zdroj: youtube.com

Nyní si vydělává hlavně jako influencerka. Také si česká Barbie živí focením a reportážemi v zahraničí, kam ji zvou místní televize.

Navíc si hledá sponzory pro projekty. Plánuje zřídit nadaci pro šikanované děti. Ráda by se vrátila ke zpěvu.

Zdroj: youtube.com

Jiráčková tvrdí, že se jí líbí vousatí muži s vyšší postavou a pořádnými svaly. Důležitější je ale pro Gabrielu údajně vzdělání muže a jestli si budou spolu rozumět.

Nyní její partnerem je Maxmilián Semela, kterému vztah plně vyhovuje. Těší ho, že má po svém boku atraktivní ženu a líbí se mu, že se po ni koukají ostatní.

Psali jsme: Dara Rolins od dětství měla díky penězům spoustu příležitostí: zpěvačka prozradila, kam ráda utrácela peníze

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ PROMLUVILA O SVÉM TŘETÍM TĚHOTENSTVÍ, KTERÉ NEPROBÍHÁ AŽ TAK V POHODĚ: „JE TO TAK. JE TO HODNĚ NÁROČNÉ, ALE CO SE DÁ DĚLAT“

PŘIPOMÍNÁME: JAN ČENSKÝ TRVÁ NA PRODLOUŽENÍ LEGENDÁRNÍ ORDINACE

Share