Ornella Koktová promluvila o svém třetím těhotenství, které neprobíhá až tak v pohodě: „Je to tak. Je to hodně náročné, ale co se dá dělat“

Těhotenství je samozřejmě nejlepší období pro každou ženu. Ornella Koktová zažívá tento pocit potřetí. Ale teď musí být velmi opatrná, protože existuje šance, že o dítě může přijít.

Zdroj: lp-life.com

Je to velmi obtížné, ale dívka se velmi snaží.

„Je to tak. Je to hodně náročné, ale co se dá dělat,“ pověděla v rozhovoru pro Super.cz Koktová.

Ornella prozradila pro super.cz, že nyní pro ní je velmi obtížné chodit. Břicho někdy bolí takovou silou, že v těle začínají křeče. Musí okamžitě přestat dělat to, co dělala předtím, a je třeba se dát do pohody a odpočívat.

Zdroj: instagram.com

Frustrovaná Koktová sdílela, že nyní je nucena sledovat každý svůj pohyb. Je zakázáno zvedat něco těžkého. Ani při nakupování nedrží Ornella v rukou nic a vezme vše na vozíku do auta.

Zdroj: extra.cz

Nesmí brát na ruce ani malého syna. V zájmu ochrany zdraví své manželky Jozef převzal téměř všechny domácí práce.

Zdroj: instagram.com

Pro ženu zvyklou na aktivní životní styl je to jako za trest. Když předtím byla těhotna, tak ve čtvrtém měsíci těhotenství se věnovala jízdě na koni, za což dostala pokárání od svého lékaře. Nyní budete muset zapomenout na jízdu na koni a celkově na veškeré aktivity.

PSALI JSME: FLEGR ODMÍTÁ ROZVOLŇOVÁNÍ A VARUJE PŘED ZHORŠENÍM SITUACE: DO NĚKOLIKA DNÍ JSME PODLE BIOLOGA NA PÁTÉM STUPNI

PŘIPOMÍNÁME: „MYSLÍM, ŽE SE VŠICHNI MÁTE NA CO TĚŠIT“: PODEPSALA EVA BUREŠOVÁ SPOLEČNOU FOTKU S PŘEMKEM FOREJTEM

Share