Chcete znát svou budoucnost: v jakou ze studní byste hodli minci

Hoďte minci!

Podívejte se pozorně na obrázek. Před vámi je 6 studní a v rukou jen jedna mince. Stačí ji hodit do jedné ze studní a zjistit, co vás v blízké budoucnosti čeká.

Zdroj: poshepky.com

Studna č.1. Jste důvěřiví a pozorní

Upřímnost a nezištnost jsou vaše hlavní rysy. Jste pro spravedlnost, takže vždy jednáte s ostatními tak, jak chcete aby se k vám chovali. Jste obdařeni všemi vlastnostmi, které jsou nezbytné pro normální komunikaci s ostatními.

Ale je tu jeden problém – příliš idealizujete ostatní lidi. Nevidíte, jak často využívají vaše dobré charakterové vlastnosti. Musíte se naučit rozlišovat lidi, kterým se nesmí věřit.

Studna č.2. Jste jemný a opatrný

Lidé, kteří hodí minci do druhé studny, jsou ve skutečnosti klidní a tichí. Pro ně je nejdůležitější v životě klid a harmonie. Protože jste pilný a opatrný, dostanou to co chcete. Dnes vaše budoucnost závisí na tom, co děláte nyní.

Studna č.3. Jste velkorysý a ušlechtilý

Třetí studna přitahuje ušlechtilé lidi, kteří se vždy snaží pomáhat druhým. Pro své blízké jste připraveni na všechno. Váš život bude šťastný a úspěšný, protože taková laskavost je vždy odměněna.

Studna č.4. Jste přísní a pozorní k detailům

Všechno se vám daří napoprvé, protože jste chytrá, racionální a pracovitá osobnost. Rádi vše spočítáte dopředu a nedopustíte žádnou spontánnost. Zbožňujete dodržování pravidel a respektujete lidi, kteří žijí podle standardů.

Máte přirozený talent, abyste dosáhli svého, ale nenechte svou posedlost dokonalostí oslnit vás a zabránit tomu, abyste si užívali krásných plody vaší práce!

Studna č.5. Jste racionální a cílevědomý

Tito lidé jasně chápou, co chtějí od života. Stanovují si správné cíle a dosahují jich. Pracovití a oddaní nejvyššímu cíli. Jedna nevýhoda v tom je, že taková účelnost vás zbavuje citlivosti. Někdy můžete být krutý s ostatními.

Studna č.6. Jste impulzivní extrovert

Impulzivní lidé, kteří vždy žijí emocemi a rádi se ponoří do vnitřního světa. Jsou příliš citliví a berou vše blízko k srdci. Musíte lépe řídit emoce a naučit se organizovat svůj čas, abyste neporušili závazky, které máte před sebou a ostatními lidmi.

A jakou studánku jste vybrali vy?

Share