„Chlap a dívka šli na procházku se psem“: Vrátili se domů jako milionáři

Pokud chcete se stát milionářem, musíte tvrdě pracovat a strávit mnoho let dosažením tohoto cíle. Nebo můžete jít na procházku se psem. Mladý pár z Kalifornie šel na procházku se svým domácím mazlíčkem a našel poklad v hodnotě desítek milionů dolarů.

Nic nevěštilo objevení cenného pokladu, ale tak skončila procházka mladého páru se psem. Chlap a dívka plánovali se jen projít se svým čtyřnohým přítelem, ale jako výsledek našli u stromu kovovou krabičku.

Zdroj: fatelines.net

Měla nehezký vzhled opuštěných starožitností, ale pár se rozhodl zkontrolovat, co je uvnitř. A uvnitř byly skutečné mince.

Naštěstí se pár neomezil na zájem jen o tuto krabici. Také zkontroloval místo poblíž stromu, kde byl nalezen poklad. V zemi bylo schováno sedm dalších „truhlice“ plných mincí.

Již tam, kde byl poklad nalezen, si mladí lidé uvědomili, že mají velké štěstí. Zatím nedokázali odhadnout, kolik stojí mince, ale mohlo to jít o milionech.

A jak ukázala expertiza, obsah starých krabic pokrytých mechem stál desítky milionů dolarů. To je neuvěřitelné štěstí, kterému je těžké uvěřit.

Zdroj: fatelines.net

Jak se ukázalo, krabice byly plné vzácných zlatých mincí, které se datuje do 19. století (Zlaté horečky). Poklad byl v překvapivě dobrém stavu. Přestože bylo vidět, že se o krabice dlouhodobě řádně nezajímalo, ale mince vypadaly téměř jako nové.

Tento příběh náhlého obohacení se zdá být jedinečný a dokonce fantastický. Podobné případy štěstí po celém světě se však vyskytují poměrně často. Naši současníci objevují cenné věci, materiály a předměty z minulosti na těch nečekaných místech.

Share