Číslo na stromě, které si vyberete, vám řekne, kdy se vaše přání splní

Před vámi je nádherný strom s plody! Vyberte si jeden z nich a získejte svoji předpověď. Pod stromem najdete odpověď a zjistíte, zda se vaše přání splní …

Zdroj: zerkalo.cc

1 – Máte přiměřené sebehodnocení a víru v sebe a své schopnosti. Vaše přání se určitě splní, protože děláte vše pro to, aby se vaše sny splnily.

2 – Jste energický a cílevědomý člověk. Jste upřímně věříte ve svou hvězdu a jste schopni „ptáka štěstí“ vzít do svých rukou. To platí i pro ty zdánlivě nesplnitelné sny!

3 – Jste ten typ lidí, kteří jsou zvyklí žít a jednat podle okolností. Často plavete po proudu života, aniž byste se opravdu snažili změnit svůj osud, ačkoli to můžete udělat, pokud si přejete. Zkuste se stát cílevědomějším, věřte více v sebe a své schopnosti – a pak se vše, co jste naplánovali, určitě splní!

4 – Jste náročný člověk. To platí jak pro lidi kolem vás, tak i pro vás samého. Když jste něco naplánovali, nejste k sobě shovívavý a ze všech sil se snažíte split si svůj sen. Nevzdávejte se, jdete správným směrem.

5 – Vaše přirozená impulzivita vám často brání dosáhnout toho, co chcete. Nepopohánějte sebe ani své okolí, zhluboka se nadechněte a vydechněte, vaše přání se jistě splní, pokud se zvolníte.

6 – Jste velmi šťastný člověk, kterému se v životě často daří. A zároveň někdy líný. Chcete-li, aby se vaše přání splnilo, začněte sami postupovat k jeho splnění.

7 – Vaše přání se určitě splní, ale vyžaduje to čas. Prosím, buďte trpěliví.

8 – Zjevně jste upřeni na své přání. „Zapomeňte na to“, přestaňte na to neustále myslet a uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

9 – Vaše přání se brzy splní. Jen s vysokou pravděpodobností se sami sebe zeptáte: „A já to potřeboval?!“

10 – Buďte skromnější ve svých přáních. Zkuste požádat Vesmír o skromnější ​​přání.

11 – Vaše přání se dosud nesplnilo z jednoho důvodu: nevynaložili jste na to žádné úsilí.

12 – Vaše přání se téměř splnilo.

Share