Sting and Mylene Farmer: Smyslné a vášnivé video překonalo hranici třicet milionu shlédnutí

Nepopsatelně krásná!

Slavný britský skladatel, spěvák a umělec písní Sting představil videoklip k písni Stolen Car ve spolupráci s francouzskou zpěvačkou a herečkou Mylène Farmer.

Zdroj: Youtube.com

 

 

Zdroj: Youtube.com

 

Pro fanoušky Stingovy práce už píseň není nová. Byla dříve vydána jako singl v umělcově sedmém studiovém albu, Sacred Love, vydaném v roce 2003. Tentokrát je skladba provedena novým způsobem: byly přidány půvabné ženské vokály a změněno aranžmá písně.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Zdroj: Youtube.com

 

Klip režíroval renomovaný mistr reklam Bruno Aveillan. Kterého proslavil fakt, že jeho dílo lze srovnat s více uměleckými díly. Je více na úrovni vysoce uměleckého filmu než standardních propagačních videí.

 

Zdroj: Greensboro.com

 

Klip je velmi dojemný, vypráví o milostném vztahu. Sting a Mylene který hrají v roli milenců, kteří se setkávali velmi dlouhou dobu. Ale ta úžasná věc, která se mezi nimi stala, je ten nejúžasnější zážitek, na který nikdy nezapomenou.

 

Zdroj: Storyfox.com

 

Nyní jsou zralým mužem a ženou, jejichž příběh je velmi vášnivý na pozadí krásné pařížské architektury. Takový klip probudí nejteplejší pocity a každý si vzpomene na vášnivou lásku ve svém životě!

 

Podívejte se na video právě teď:

 

 

Share