Co přitahuje poslední číslice telefonního čísla k životu člověka: Zjištění numerologů

Moderní život není možný bez čísel: obklopují nás všude, od data narození a mají určitý význam. Numerologové jsou si jisti, že za poslední číslicí telefonního čísla se skrývá určitý význam.

Zdroj:youtube.com

Může to dobře ovlivnit osud člověka, přilákat určité události v jeho osobním životě. Kromě toho určitá číslice může přímo souviset se štěstím a úspěchem v kariéře a podnikání.

Číslo 1

Zdroj:joinfo.ua

Předpokládá se, že poskytuje ochranu před závistivými lidmi, vzbuzuje důvěru a podporuje pokrok. Jednička tlačí člověka k vedení, dodává odvahu.

Číslo 2

Znamená to energii a sílu. Pokud se objeví na konci vašeho telefonního čísla, máte vysokou úroveň energie. Někdy se noc pro vás stává velmi prospěšní dobou a to není náhoda: Měsíc pomáhá dvojkám.

Číslo 3

Trojka pomáhá vytvářet nápady, což je pro lidi s kreativními schopnostmi nesmírně důležité. Pokud v tuto chvíli nemáte partnera, zkuste nahradit telefonní číslo: pokud skončí na 3 přiláká to energií romantickým směrem.

Číslo 4

Zdroj:joinfo.ua

Čtyři poskytují zdraví a stabilitu. Po takovém počtu se člověk zotavuje rychleji a cítí se silnější. Číslo 4 navíc pomáhá stabilizovat jednu z důležitých oblastí života, možná i několik najednou.

Číslo 5

Toto číslo je zodpovědné za komunikaci, dává výmluvnost a pomáhá budovat vztahy. Pokud telefonní číslo končí číslicí 5, jeho majitel se snadno dostane k interakci s ostatními lidmi a ti ho opravdu osloví.

Číslo 6

Šestka je skvělá pro vaš osobním životě. S ní člověk častěji přitahuje pozornost opačného pohlaví. Obzvláště úspěšný den je pátek, který je tradičně pod patronátem Venuše – znamení, které zosobňuje vztahy.

Číslo 7

Zdroj:joinfo.ua

Toto číslo je zodpovědné za štěstí a intuici. Pokud se zdvojnásobí (máte dvě 7s v řadě), je možný i projev supervelmocí. Člověk začíná pociťovat mocnou podporu z vesmíru, má spoustu síly. A zdá se, že Anděl strážný je vždycky poblíž.

Číslo 7 zvyšuje osobní růst, podporuje získávání nových znalostí a rozvoj ve všech oblastech. Pokud jste ještě nenašli svůj smysl života, 7 vás nasměruje správným směrem.

Číslo 8

Osmíčka přitahuje finance, vytváří prostor pro peněžní toky. Pokud vaše telefonní číslo končí číslicí 8, ale stále vám chybí finance, musíte náhle zjistit proč. 8 je silný peněžní agregátu, který musíte dobře používat.

Číslo 9

Pokud vaše telefonní číslo končí číslem 9, lidé se na vás často obracejí s žádostí o pomoc. Nebojte se pomáhat ostatním, protože tak byste měli postupovat častěji. To platí také pro ty, kteří něco prodávají, podnikají: s největší pravděpodobností jim nechybí zákazníci.

Číslice 0

Toto číslo v numerologii znamená začátek všech začátků. To není prázdnota, jak se běžně myslí. Nula je kruh světa, který uzavírá všechna čísla. V telefonním čísle nula znamená nový život, prázdný list papíru.

Číslo s takovým číslem na konci je dobré pro ty, kteří chtějí začít nový život, chtějí zapomenout na všechno staré a začít znovu.

Share