Psi podle horoskopu: Které plemeno se nejlépe hodí pro vaše znamení

Každý má svůj vlastní temperament a povahu. Zajímá vás, jakého psího společníka hvězdy doporučují právě vám?

Psi / ilustrační foto/ Zdroj: rsute.ru

Beran: Alabai

Odvaha a síla je neodmyslitelnou součástí tak velkého psa. Toto plemeno je má pevnou vůli: pokud se rozhodlo něco udělat, je téměř nemožné to zastavit.

Psi / Zdroj: rsute.ru

Býk: Basset Hound

Je to líný pes, ale v současné době je toto plemeno považováno za honicí. Může sebevědomě kráčet směrem k cíli. Povahu Býka lze popsat stejným způsobem.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Blíženci: Husky

Ne každému se bude líbit skutečný vzhled tohoto psa. Velký pes si bude dělat, co chce, takže mnoho lidí nedoporučuje chovat ho v bytě. Je velmi těžké se s ním sžít, stejně jako s Blížencem.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Rak: Kolie

Toto plemeno může hlídat ovce. Kolie snadno stádo shromáždí a ukáže mu správnou cestu. Pokud ale některá z ovcí si neposlechne, pocítí hněv. Raci preferují tuto pozici v životě.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Lev: Jorkšírský teriér

Malý pes je vždy dobře upravený, ženy v domácnosti rády berou toto plemeno na výstavy nebo společenské večírky. Nemyslete si ale, že jorkšírský teriér je slabé plemeno. Uvnitř psa bije srdce skutečného krále zvířat.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Panna: Velký knírač

Toto plemeno je velmi chytré a má unikátní povahu, místy až nepochopitelnou. Často ani majitel psa ne vždy pochopí, co má na mysli. Navzdory tomu se knírač snadno trénuje.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Váhy: Čivava

Zpočátku se může zdát, že malý pes je velmi křehký a jemný, ale ve skutečnosti se bude mazlíček vždy bránit. Pro tyto veselé a temperamentní psy není nic lepšího, než být ve společnosti svého pána.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Štír: Doberman

Děsivé, ale krásné plemeno nezná žádné překážky. Doberman sebevědomě směřuje ke svému cíli stejně jako Štíři. Toto plemeno je velmi jemné k blízkým, ale mezi cizími lidmi může vykazovat agresi.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Střelec: Stafordšírský teriér

To je oddaný a věrný přítel. Toto plemeno je velmi hravé, miluje všechny lidi bez výjimky, ale netoleruje jiné psy.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Kozoroh: Německý ovčák

Tento mazliček vždy poslouchá svého pána. Pokud si člověk bude chovat takového psa, musí být připraven na neustálý trénink.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Vodnář: Jack Russell teriér

To je energický lovecký pes malého vzrůstu. Toto plemeno bude potřebovat neustálou pozornost svého majitele, stejně jako Vodnáře od milovaného člověka.

Pes / Zdroj: rsute.ru

Ryba: Afghánský chrt

Hlavní výhodou plemene je jeho krása. To je svobodný a samostatný pes, který byl doslova vytvořen přírodou, aby zdobil svět kolem sebe.

Pes / Zdroj: rsute.ru

PSALI JSME: TOULAVÝ PES BYL NEMOCNÝ A PUTOVAL PO ULICÍCH: KDYŽ SE DOBROVOLNÍCI ROZHODLI BOJOVAT O JEHO ŽIVOT, PES DOKÁZAL NEJEN PŘEŽÍT, ALE TAKÉ SE PROMĚNIT

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA BYLA PRYČ DVA ROKY, A KDYŽ SE VRÁTILA, NEPOZNALA SVÉHO JIŽ DOSPĚLÉHO KNÍRAČE: PES UVIDĚL MAJITELKU A SKÁKAL ŠTĚSTÍM

Share