Toulavý pes byl nemocný a putoval po ulicích: když se dobrovolníci rozhodli bojovat o jeho život, pes dokázal nejen přežít, ale také se proměnit

Toulavý pes v ulicích Koreje dokázal nejen přežít, ale také se neuvěřitelně proměnit.

Život pro domácí mazlíčky bez domova je těžký a nepředvídatelný. Život toulavých psů v Koreji je obzvláště obtížný, protože musí čelit nejen obtížím spojenými se získáváním potravy, hrozbě roztržení jinými psy, ale také hrozbě, že budou zkonzumováni milovníky psího masa.

pes/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Bez ohledu na to, jak to může znít divně, chudák pes jménem Dodham se díky své nemoci dokázal tomu všemu vyhnout. Pes byl vážně nemocný svrabem. Domácí mazlíček putoval s bolestí a hladem po ulicích. Naštěstí si Dodhamu všimli dobrovolníci, kteří se rozhodli bojovat o jeho život.

pes v domě/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Na veterinární klinice lékaři okamžitě řekli, že šance jsou velmi malé a s největší pravděpodobností pes zemře, protože svrab byl vážně zanedbáván, tělo bylo dehydratováno, srst byla slepená a tělo bylo pokryto mnoha ranami a není známo, jaké další nemoci postihly chudého psa na ulici.

Osud však Dodhamovi poskytl druhý život a navzdory žalostnému stavu se začal zlepšovat. Jeho svrab začal mizet a on sám začal každý den vypadat lépe a lépe.

pes se smutnýma očima/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Dodham se brzy úplně zlepšil a bylo těžké uvěřit, že se nedávno ocitl na pokraji života a smrti. Pes žil v útulku a byl pod pečlivým dohledem dobrovolníků, kteří se nepřestávali radovat, když pozorovali jeho proměnu.

roztomilý pes/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Ještě neuvěřitelněji tento příběh skončil. O Dodhamě se dozvěděli pečující lidé ze Spojených států, kteří si chtěli vzít roztomilého psa. Nyní žije v New Yorku se svými novými a milujícími majiteli a doufáme, že si již nebude pamatovat na potíže, kterým musel čelit na ulici.

PSALI JSME: RODINA PŘEČKALA SEDMADVACET HODIN, NEŽ OTEVŘEL ÚTULEK, ABY SI VYZVEDLA SPECIÁLNÍ ŠTĚNĚ

PŘIPOMÍNÁME: ÚTULEK PRO ODMÍTNUTÉ MAZLÍČKY, NA KTERÉ ČEKAL DOST NEPŘÍJEMNÝ OSUD: ALE NAŠLA SE HODNA ŽENA, KTERÁ SE O NĚ POSTARALA

Share