Dar osudu: žena porodila dvojčata v pokročilém věku. Co se s nimi stalo za šestnáct let?

Začátkem roku 2004 se v celé zemi proslavila americká občanka Aleta. Jde o to, že ve věku 57-let porodila dvojčata. A to se v historii USA ještě nestalo. Starší ženy mají zpravidla velmi malou šanci porodit dvojčata, na to ještě obecně otěhotnět.

Zdroj: Yandex.ru

Od té doby uplynulo 16 let. Aleta má již 73 let. Jak zvládá tak neobvyklá maminka své povinnosti?

Věk není překážkou

Starší lidé se často rozhodnou mít děti, i když se jedná o velmi velké riziko, které může vést ke zdravotním komplikacím. Ženy se však každý rok snaží tento strach překonat. Porodí jak po čtyřicítce, tak po padesátce.

Aleta patří k jedné z mnoha žen, které neustále odkládají narození dítěte na později. Zpočátku se věnovala kariéře a showbyznysu. Až pak začala věnovat svůj čas duchovním praktikám a seberozvoji.

Čas uběhl velmi rychle a Aleta si ani nevšimla, jak šla k šedesátce. V tuto chvíli si uvědomila, že je čas mít dítě. Všichni blízcí příbuzní americké ženy se ji snažili odradit od hloupého kroku. Ale žena nikoho neposlouchala! Cítila se ve skvělé kondici a věděla, že by mohla porodit bez problémů.

Zdroj: Yandex.ru

Nevzdala se naděje

Po mnoho let se Aleta snažila otěhotnět. Ale již to nebylo možné provést přirozeným způsobem. Nakonec se žena musela rozhodnout pro umělé oplodnění. A tak ji osud překvapil – místo jednoho dítěte se Američance narodila dvojčata, dcera a syn.

Zdroj: Yandex.ru

Plná síly a energie

Od narození dětí uplynulo 16 let. Aleta o nich stále pečuje a vede aktivní životní styl. Na 72-letou vypadá jako nádherná žena.

Zdroj: Yandex.ru

Z fotografií můžeme říci, že dvojčata Francesca a Gian vypadají docela šťastně. Na rodinných fotografiích s maminkou se děti vždy usmívají a září štěstím. Je okamžitě jasné, že Aleta nezapomíná na mateřské povinnosti a o dvojčata náramně pečuje.

Zdroj: Yandex.ru

Američanka ani neuvažuje o odchodu do důchodu. Stále věnuje mnoho času duchovním praktikám a omlazuje své tělo i duši.

Zdroj: Yandex.ru

Možná proto navenek vůbec nevypadá jako stará žena. Na svůj věk vypadá velmi mladě a zdravě. A aby ochránila dvojčata před posměchem lidi, že mají tak zralou mámu, Aleta se snaží sledovat nejnovější trendy.

Share