Daniel Hůlka a Šárka Vaňková se znovu skamarádili: Nenávist po rozchodu úplně zmizela

Známy česky 54letý operní zpěvák a herec Daniel Hůlka se rozloučil se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou před 10 lety. Rozchod měli velmi bouřlivý, a herec říkal, že hvězdu první SuperStar už nechce nikdy vidět.

Zdroj: zenyprozeny.cz

Vztah toho hvězdného páru byl úžasný, ale jednou ho zničila nevěra. Vaňková velmi často komunikovala s režisérem první SuperStar Filipem Renčem, a Hůlka bral to velmi špatně.

Zdroj: idnes.cz

Ve dnešní době bývalý hvězdný pár znovu spolupracuje. Oba zahrají na muzikálu Robinson Crusoe. Vaňková se znovu plánuje vrátit ke zpěvu, už nezpívala několik let.

Zdroj: blog.cz

“Když jsem se dozvěděl, že v muzikálu zahraje Šárka, tak mám radost. Jsem za ni velmi rád, že se znovu vrací ke zpívání. Slyšel jsem, že dělala vizážistku a byla dostatečně úspěšná,” řekl Daniel Hůlka.

Zdroj: extra.cz

Daniel je hlavní hvězdou muzikálu. S Šárkou si zahrají milence. Daniel si ani nemyslí, že mezi nimi muže znovu něco být. Ve dnešní době má úžasnou manželku a dítě.

Zdroj: extra.cz

“Má žena nemá žádný důvod, aby žárlila. Mám šťastný vztah a máme spolu dítě. Ani na to nepomýšlím, v hlavě mám jenom stavbu dětského hřiště a bourání domu v Jevanech,” uvedl zpěvák.

Zdroj: idnes.cz

Před několika lety Šárka Vaňková ukončila svou kariéru zpěvačky, a odjela za svou láskou do Slovenska. Dnes se rozhodla navrátit k zpěvu. V tom ji přemluvili blízcí a také fanoušci, které ji pamatuji z prvního SuperStar.

Zdroj: super.cz

Share