Dcera Cindy Crawfordové udělala fotografie zcela bez oblečení: Devatenáctiletá dívka překvapila své fanoušky

Devatenáctiletá dcera modelky šokovala své fanoušky

 

Zdroj: News-now.ru

 

Kaia Gerber, 19letá dcera Cindy Crawfordové, která včera oslavila své 19. narozeniny, zveřejnila správu o osobní dovolené svůdnou fotografií. Na svém profilu na sociální síti Instagram zveřejnila obrázek, pro který pózovala úplně nahá, ledaže by samozřejmě počítala vysoké lakované kozačky po stehna, což celé kompozici dodávalo další pikantnost. A ačkoli se Kaii nepodařilo ukázat nic „nadbytečného“, tato fotka její fanoušky šokovala. Koneckonců, před rokem Gerber působil dojmem plachosti.

 

Zdroj: Buro247.ru

 

Kaii ve skutečnosti výrazně změnil její první vážný románek z minulého roku – s Petem Davidsonem. Vztah začal loni na podzim a trval asi tři měsíce – dokud rodiče dívky neztratili trpělivost a nezasáhli do vztahu dcery s přítelem, který byl podle jejich názoru pro jejich dceru zcela nevhodný.

 

 

Faktem je, že Pete, který byl mimo jiné o 8 let starší než tehdy 18letá dívka, měl pověst „zlého člověka“. Dokázal se proslavit jako úplný „sukničkář“, který neustále střídal dívky a občas se setkával s několika dívkami najednou. Souběžně s Kaiou tehdy flirtoval i s dcerou Andie MacDowell – Margaret Qualley. Kromě toho se o Petovi neustále šířily pověsti, že užívá různé druhy zakázaného „dopingu“. Cindy Crawford a její manžel Randy Gerber proto úzkostlivě sledovali románek své dcery v naději, že bez jejich účasti „vymře“.

 

Zdroj: Lifestyle.24tv.ua

 

Když se to nestalo, Randy osobně šel za Petem a vedl s ním „mužský rozhovor“ bez svědků… Poté byl Davidson vymazán. A Kaiini rodiče se spolu s ní odstěhovali do New Yorku. Ale i když se Cindyině dceři už podařilo na Peta zapomenout, podle fanoušků se poté stala úplně jinou.

 

Zdroj: Buro247.ru

 

Share