Rodinný život nefungoval a pár požádal o rozvod. Exmanželka však zjistila skutečný důvod rozchodu o 2 roky později z reklamy na internetu

Někdy se tak stane, že za bujnou svatbou brzy následuje rozvod. Nikdo není imunní vůči podobnému vývoji událostí.

Zdroj: syl.ru

Rodinný život tohoto páru se také nevyvíjel a brzy se manželé rozhodli rozejít. Skutečný důvod rozvodu se však objevil až po dvou letech. Bývalá manželka jménem Nikita si zcela náhodou přečetla svatební oznámení, které zveřejnil její bývalý manžel. Zjistit to bylo velmi nepříjemné.

Jak to všechno začalo

Zdroj: syl.ru

Milostný příběh začínal jako pohádka. Budoucí manželé se setkali v roce 2013 v New Yorku. Brzy se rozhodli vzít a strávili spolu několik krásných let. V roce 2017 však muž náhle nabídl rozvod a již v roce 2018 manželství skončilo.

Na začátku vztahu Robert připravoval snídani a starostlivě přinášel jí do postele. Po několika letech se vzali na konci roku 2015 a velkolepá oslava byla naplánována na 12.srpna 2017, ale nikdy se nekonala.

Pravý důvod rozvodu

Ukázalo se, že když byli spolu, muž stihl mít poměr s jinou ženou. Zpráva, že se její bývalý manžel znovu oženil, zveřejněná v novinách, podrobně popisuje jejich vztah, který začal v lednu 2017, kdy se manželé ještě ani nechtěli rozloučit.

Zdroj: syl.ru

Obnovení spravedlnosti

Poté, co článek vyšel, byla Nikita strašně rozrušená zprávou, že ji muž podváděl, a nyní dokonce skrývá jejich manželství. Přátelé se však rozhodli tuto nepřesnost v článku napravit a kontaktovali redakci novin, aby objasnili Robertovu rodinnou situaci.

Zdroj: syl.ru

Vše se ustálilo

Rozvod byl strašný stres. Nikita tvrdí, že se o svém těhotenství dozvěděla v měsíci, kdy Robert požádal o rozvod, ale v květnu prodělala potrat kvůli stresu. Emocionálně byla ohromena a zničena. Situaci ještě zhoršilo to, že Robert ani nepřišel do nemocnice, aby ji navštívil.

Zdroj: syl.ru

Všechno se změnilo

Netrvalo dlouho a utrpení se změnilo v radost. Během tohoto časového období se Nikita podařilo potkat novou lásku. Po oznámení o nevěře však řekla, že už dlouho chtěla slyšet pravdu. Nakonec muž řekl, že je šťastný se svou novou vyvolenou a popřál bývalé to samé.

Zdroj: syl.ru

Share