„Dcera otěhotněla v 17 letech“: Reakce její matky dojala miliony lidí

Malé děti jsou malé problémy. Velké děti jsou velké problémy.

Nicole Hennessyová, která má tří dětí, se dozvěděla o těhotenství své 17leté dcery. Ale to, jak na tuto zprávu zareagovala, si však zaslouží potlesk, píše Buzzfeed News.

Nicole říká, že když uviděla těhotenský test, okamžitě si uvědomila, že on patří její dceři. Dívka však řekla, že je negativní. Matka trvala na dalším testu a ten potvrdil těhotenství.

Zdroj: life.pravda.com.ua

„Angelina mě potřebuje, takže nebudu reagovat. Zeptala jsem se jí, jestli ji mám obejmout. Objala jsem ji tak silně, jak jsem jen mohla, a řekla jsem, že pomůžu situaci zvládnout,“ řekla žena.

Když test potvrdil těhotenství, Nicole hodně mluvila se svými přáteli, rodiči a plakala.

„Byla jsem zděšená, ale pokud já to tak cítím, jak se cítí moje dcera? Tato situace není o mně a mých pocitech. Moje dcera v té době potřebovala, abych byla někým, na koho by se mohla spolehnout,“ dodala.

Nicole se rozhodla pomoci Angelině udělat informované rozhodnutí: „Moje práce je informovat ji. Podat jí fakta, aby se mohla sama rozhodnout, jak bude postupovat.“

Zdroj: life.pravda.com.ua

Angelina, Nicole a její manžel diskutovali o všech kladech i záporech možných řešení.

„Když mi matka řekla o všech možnostech, které jsem si mohla vybrat, cítila jsem se zmateně. Nevěděla jsem, co je pro mě nejlepší. Ale rozhodla jsem se dítě nechat si, protože moje rodina mě velmi podporuje, zejména moje matka,“ říká Angelina.

Se svolením své dcery se Nicole podělila o své zkušenosti ve videu na Tik-Toku, které se stalo velmi populární. Jeho vidělo už 13 milionů lidí.

Zdroj: life.pravda.com.ua

Vysvětlila také, že její dcera věděla vše o antikoncepci a používala antikoncepční pilulky. Ale nic nefunguje na 100%.

Hlavní závěr Nicole:

„Nebojte se mluvit se svými dětmi. Buďte upřímní. Teenageři chtějí mít otevřené rozhovory se svými rodiči. Ovládejte své emoce, abyste vybudovali důvěru.“

Angelina čeká v září chlapečka.

Zdroj: life.pravda.com.ua

Share