“Vytáhli mě po více než roce z doma za kulturou”: Ivana Gottová se vrací do veřejného života

44letá Ivana Gottová se cely rok po smrti svého manžela Karla neukazovala na veřejnosti. Nedávno promluvila o dokládání vydání autobiografické knihy, a dnes vyrazila na koncert Richarda Krajča.

Po smrti legendárního zpěváka Ivana komunikovala jenom se svými blízkými a také se svou rodinou. S veřejnosti komunikovala jenom pomoci rodinné mluvčí. Vdova také nebyla během roku na žádné akci.

Zdroj: denik.cz

Ale v pátek 4.záři se se svými kamarády rozhodla vyrazit na koncert na Konopiště. Posadila se ve VIP kotli. Na Instagramu sdílela spoustu Instastories. Všechny fotografii a videa zveřejnila na novém insta profilu Karla Gotta.

Gottová byla moc ráda a šťastná, že navštívila koncert Richarda Kraiča. “Díky, že jste mě vytáhli po více než roce z domova za kulturou, a rovnou na Konopiště, Ríšo a Karinko,” napsala Ivana na Instagramu.

Zdroj: super.cz

Richard Kraič na svém koncertu zazpíval píseň Srdce nehasnou, kterou složil pro Slavíka a jeho dcerku Charlotte, byla to poslední píseň Karla Gotta před smrti.

“Když jsme se viděli naposledy v červnu minulého roku, tak mě požádal, abych tu píseň na koncertech hrál, aby žila i jinde než na YouTubu. Doufám, že bude spokojený, a že vám to bude také líbit,” řekl Richard.

Zdroj: tyden.cz

Share