Dceru je možné najít, když se prochází podél řeky: Jaký byl osud 47leté ženy a tříletého nálezu

Kristýna zůstala několik let vdovou a ve svých čtyřiceti sedmi letech nic nového od života nečekala a nevyžadovala. Její děti už byli dospělé, žili odděleně, navštěvovali matku ne tak často jak by se chtělo.

Nejprve se děti přestěhovali do města kvůli studiu ,a pak se tam usadili: našli práci, osobní život. V obci je teď nic neláká.

Matka a dospělé děti / ilustrační foto/ Zdroj: radavam60.ru

Ale Kristýna neměla čas se nudit, protože dům vyžadoval péči a hospodaření. Pěstovala zeleninu, krmila slepice. Tako měla doma kozu.

Přes obec protékala malá říčka, která obec rozdělila na polovinu. Do obchodů musel jít přes most. Kromě hlavního mostu, tam bylo ještě několik malých, aby se nemusela daleko chodit.

Když se Kristýna opět vydala na nákupy, rozhodla se vrátit nezvyklou pro sebe cestou, musela se podívat na známou. A tak pod jedním mostem uslyšela tichý pískot, něco jako dětský hlas. Sama nevěřila, žena se podívala pod prkna – tam seděla holčička v mokrém oblečení.

Žena vytáhla holčičku na břeh a pozorně se na ní podívala, a dívka byla ji neznámá.

Holčička / ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Podívala se na dívku a všimla si stále více podivných detailů: roztrhané oblečení bylo příliš roztrhané, to se nedalo udělat za jednu procházku. Vlasy jsou matné, dlouho se neumývají. Neodpovídala na otázky, přestože vypadala na tři roky.

Nebyly žádné možnost, než si vzít ji domů. Doma ji nakrmila, umyla, a zahrála. A ráno šla společně s malou na policii.

Policie / ilustrační foto/ Zdroj: facebook.com

Policie to pochopitelně vyřešila. Byl to táta, kdo přivedl dívku k řece a nechal ji tam. Matka nebyla naživu a otec-alkoholik nechtěl se starat o dítě. Mluvit opravdu neuměla.

Alkoholik / ilustrační foto/ Zdroj: zen.yandex.ru

Je zázrak, že ji Kristýna ji včas našla a odvedla k sobě domů. Malá Anička skončila v dětském domově, v teple, v sytosti.

Kristýna ale na holčičku nemohla zapomenout. Vždyť ona potřebuje mámu! Zda pedagogové budou mít na malou čas?

Matka a dítě / ilustrační foto/ Zdroj: firestock.ru

V důsledku toho se žena rozhodla adoptovat si Aničku, naštěstí ji děti podpořily. Anička se pomalu vyrovnala, jen do pěti let promluvila a naučila se elementární věci. Naštěstí láska a trpělivost naučily dítě všechny dovednosti.

Stala se nejlepší maminčinou pomocnici a ve škole se učí výborně. A hlavně – v rodině vládne vzájemná láska, kterou si obě zaslouží.

Matka a dítě / ilustrační foto/ Zdroj: firestock.ru

PSALI JSME: PŘED TŘEMI LETY LÉKAŘI ODDĚLILI ROČNÍ SIAMSKÁ DVOJČATA: JAK SE TEĎ DAŘÍ DĚTEM

PŘIPOMÍNÁME: DOKTOR PŘINESL DÍTĚ PO PORODU MATCE A SÁM SE OTOČIL K OKNU. NA ODDĚLENÍ BYLO NAPROSTÉ TICHO

Share