Děti Kate Middleton dojemně poblahopřály královně k jejímu 73. výročí svatby

Princ George, princezna Charlotte a princ Louis vytvořili blahopřání pro svou prababičku a praděda.

 

Zdroj: instagram.com

 

Na oficiálním Instagram účtu vévody a vévodkyně z Cambridge se objevila nová fotografie. Kate Middleton a princ William ukázali, jak jejich děti blahopřály svému pradědovi a prababičce k výročí svatby.

Alžběta II. a princ Philip včera slavila 73. výročí jejich manželství. Pravnoučata pro ně udělala sváteční blahopřání. Na nové fotografii starší pár obdivuje dojemné ruční práce od prince George, princezny Charlotte a prince Ludvíka.

Zdroj: instagram.com

 

„Šťastné výročí svatby s jejím veličenstvem, královnou a jeho královskou výsostí vévodou z Edinburghu!“ – zní titulek pod obrázkem.

 

Zdroj: instagram.com

 

Alžběta II. a Philip se vzali ve Westminsterském opatství 20. listopadu 1947. Oslavují své výročí na zámku Windsor, kde se oba izolují.

 

Zdroj: instagram.com

 

V posledních letech pár tento den neoslavoval, protože vévoda z Edinburghu žil odděleně od královny. Po odchodu do důchodu v roce 2017 se princ Philip usadil v Sandringhamu.

Poprvé v tento den nezvoní zvony Westminsterského opatství na počest „novomanželů“. Dlouhodobou tradici narušil koronavirus. Podle Mirroru jsou služby v historickém kostele nyní omezené.

 

Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: PIZINGEROVÁ SE POCHLUBILA DOJEMNÝMI PROFESIONÁLNÍMI FOTKAMI SVÉHO SYNA JOSEFA: MOŽNÁ BYCHOM JE NIKDY NEUVIDĚLI, KDYBY JI K TOMU NEPŘEMLUVILY KAMARÁDKY

PŘIPOMÍNÁME: JAK TO U NICH V RODINĚ OPRAVDU BYLO: LUCIE BÍLÁ SPOLU SE SVÝM BRATREM KARLEM ZAŇÁKEM PROZRADILA MNOHO ZAJÍMAVÝCH DETAILŮ O SVÉM DĚTSTVÍ

 

Share