Dětí prezidenta: Proč Tiffany Trump žije jako její otec není prezidentem Spojených států

Jakmile se Donald Trump ujal post jako 45. prezidenta USA, obklopil se lidmi, kterým lze zcela důvěřuje, tedy příbuznými. Nejstarší dcera Ivanka nastoupila na pozici otcového asistenta, její manžela je hlavním poradcem hlavy státu.

Zdroj: youtube.com

Právě Ivanka má největší vliv na Donaldovu politiku. Trumpovi synové se aktivně podíleli na organizování volební kampaně. První dáma Melania Trumpová sleduje svého manžela všude. Dokonce i 12letý syn Barron je vždy někde poblíž.

Zdroj: edition.cnn.com

Donald má ale další dceru – 27letou Tiffany z manželství s herečkou Marlou Maples. Tiffany se snaží držet stranou od politického života. A obecně dívka žije, jako by neměla nic společného s první americkou rodinou.

Zdroj: tatler.ru

Po absolvování prestižní soukromé školy odešla Tiffany studovat na University of Pennsylvania a současně se aktivně účastnila módních přehlídek, společenských akcí a dokonce se jí podařilo vydat singl. Pak se však dívka rozhodla, že takové rodině se neobejde bez vážnějšího vzdělání, a vstoupila na Právnickou fakultu Georgetown University, kterou absolvovala v roce 2020.

Zdroj: tatler.ru

Tiffany v Bílém domě nezastává žádnou oficiální funkci a nedovolí si veřejně hovořit o nejkontroverznějších rozhodnutích svého otce. Dívka zachovává neutralitu.

Zdroj: tatler.ru

Donald si zřídka vzpomíná na svou nejmladší dceru, jako ona o něm. V rozhovoru pro Fox jednou řekl: „Jsem na své děti velmi hrdý. Jsou pro mě příkladem. Jsem velmi hrdý na to, co udělali Don, Eric a Ivanka, a v menší míře Tiffany, protože dokončila jenom college, ale je také skvělá. Pracují velmi tvrdě.“

Share