Dítě ve věku 4 let si podmanilo všechny na talentové show: Porota byla nadšená

Dívka má skutečný talent! V tak mladém věku s takovou jistotou se pohybuje na jevišti! Tleskali jí vestoje!

Zdroj: youtube.com

Talentová show nepřestává těšit své diváky. Každé vydání je jedinečné a ukazuje, jak jsou obyčejní lidé velmi talentovaní.

Zdroj: youtube.com

Absolutně celý svět byl nakažen těmito velkolepými představeními, jejich analogie existují téměř v každé zemi a to je úžasné, protože nejběžnější lidé mohou uniknout ze svého šedého každodenního života a předvést svůj talent skrytý před většinou.

Zdroj: youtube.com

Díky těmto show mnoho zemi se doplnilo o nové hvězdy. A to je úžasné, protože kdyby nebo takových show, nebylo by to tak snadné se dostat na vrchol slávy.

Riley prokazuje přísným soudcům, že kouzlo tance podléhá i těm nejmenším a umění nemá hranice. Její pružnost skutečně upoutá pozornost a rozesměje vás.

Zdroj: youtube.com

Holčičce není ani pět, ale podmaní si publikum úžasnou plastickostí a dokonalou technikou. Dospělí mohou jen závidět její umění!

Zdroj: youtube.com

Americký taneční výbor každoročně pořádá soutěž s názvem „Show Stopper“, kde mají tanečníci všech věkových skupin a kategorií bez ohledu na sociální postavení a úroveň školení příležitost předvést své dovednosti veřejnosti.

PSALI JSME: KDYŽ TATO PLNOŠTÍHLÁ DÁMA ZAČALA TANČIT, DIVÁKY BYLI OHROMENÍ: CO DOKÁZALA UDĚLAT NA SCÉNĚ

PŘIPOMÍNÁME: TATO KOMBINACE TANCE A HUDBY VÁS VEZME ZA SRDCE: HOLKA TANČÍ NABOSO SMYSLNÝ TANEC ZA DOPROVODU POULIČNÍHO HOUSLISTY

Share